Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public sessions..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 22 Δεκεμβρίου 2008.

  1. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    σχεδον δακριζω ειμαι συγκλονισμενοσ με την γοητεια τησ μελινασ μερκουρη ειναι ιδια με μια παλια μου συγκλονιστικη αγαπη ειλικρινα ευχαριστω πολυ
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Public sessions..

    Μετά το σύντομο διαφημιστικό διάλειμμα το επαναφέρω  
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    Μπορουν να γινουν δημοσια διαφορα ''παιχνιδια'' κυριως εγκεφαλικα,χωρις οι γυρω να παρουν χαμπαρι.
    Να το γνωριζουν μονο οι συμμετεχοντες στην ''παρεα''...!!!!!
    Αυτο το θεωρουμε public sessions......?????
    Οφειλω παντως να πω οτι ειναι ιδιαιτερα ερεθιστικο,κυριως για αυτον-ΗΝ,που εκτελει.....!!!!! 
     
  4. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    Προτιμαω να ξαναπαμε σε διαφημισεις,εξαλλου βαρεθηκα τα τοσα σοβαρα...παω για διαφημιστικο σεσσιον:lol2:
     
  5. gallant

    gallant Regular Member

    Μήπως θα έπρεπε να γίνει μια διευκρίνηση; Τι εννοούμε όταν λέμε public; Μπροστά σε άλλα άτομα που μπορεί να είναι της ιδίας συννομοταξίας και να κατανοούν πλήρως αυτό που γίνεται ή στη μέση της πλατείας Συντάγματος; Έχει μια μικρή διαφορά.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Public sessions..

    Θα συμφωνούσα αγαπητέ gallant,αλλά παράλληλα είμαι και της άποψης (χωρίς αυτό να αφορά εσένα-ειλικρινά)πως όποιος μπορεί να απαντήσει δε χρειάζεται διευκρινίσεις    
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Έχω κι εγώ μια ερώτηση όμως, η οποία λογικά μπορεί να απαντηθεί απ' τα άτομα που έχουν εμπειρία σε public sessions ή που θα ήθελαν να έχουν εμπειρία σε αυτά:

    Ποιός ο λόγος (ή λόγοι) για session σε δημόσια θέα;
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Public sessions..

    Θα σου μιλήσω για εμένα και μόνο.Αφενός στα λίγα public που έχω κάνει δε με ενδιέφερε το πλήθος που κοίταζε(και αυτό πιστοποιείται με την προσοχή που έδινα σε νέα "toys"(για χρήση χτυπήματος ,όχι τύπου dildo) κατά τη χρήση τους που ήμουν αργός,προσεκτικός και ίσως βαρετός προκειμένου να μην κάνω ταρζανιές και καλά να "πουλήσω" μούρη..Αυτό μπορεί να πιστοποιηθεί και από μέλη που ήταν παρόντες..Αφετέρου ,όμως,μου άρεσε η αίσθηση της κοινής θέας και του γενικότερου mood.
    Μέχρι να πάω σε prive party και εγώ έλεγα πως θα κόμπλαρα του να κάνω οτιδήποτε μπροστά σε κόσμο.Όταν όμως μπεις στο τριπάκι-προσωπικά για μένα μιλάω- κάνεις κάποιες υπερβάσεις και κατανικάς κάποιες συστολές γιατί ανακαλύπτεις ένα νέο "κλίμα" (δεδομένου του ότι νιώθεις "ασφάλεια" όταν τα μάτια που σε κοιτάνε είναι "οικεία")που μέχρι τώρα το αντιμετώπιζες σκεπτικιστικά και θεωρητικά.Με λίγα λόγια μην αντιμετωπίζεται κάτι σηντηρητικά αν δεν το ζήσετε  (και δε μιλάω για ΄σένα προσωπικά..)

    Καλή ερώτηση και επί της ουσίας.Σε ευχαριστώ  
     
  9. Απάντηση: Re: Public sessions..

       

    Δε θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο...
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    η καύλα μας.
    για κάποιον ,που αρέσκεται άμεσα ή έμεσα στο excibitionism, είναι λογικό να προβαίνει σε δημόσια παιχνίδια.
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Inco καλέ μου, δεν θυμάσαι και τι σκατό δεν βγήκε από το τρυπάκι του για να κράξει γενικώς και ειδικώς, χωρίς ποτέ να θέσει μία ερώτηση επί της ουσίας σε ένα ανάλογο νήμα πριν λίγο καιρό?

    Να γράψω τι?
    Για να έρχεται η κάθε μίζερη να ανοίγει το στόμα της και να κλάνει κι εγώ να είμαι υποχρεωμένη να τα μυρίζομαι?

    Να έλεγαν και οτιδήποτε επί της ουσίας?
    Να ρωτούσαν έστω κάτι από επιθυμία να κατανοήσουν καλύτερα τι εννοώ εγώ, ή κάποιοι άλλοι με το public?
    Όχι!
    Πουθενά τίποτα παρόμοιο.
    Δεν τους ένοιαζε να κατανοήσουν,ούτε καν να ρωτήσουν τι ακριβώς εννοώ εγώ, αυτή ο άλλος.
    Δεν εξέφραζαν άποψη επί της ουσίας, απλά έκραζαν σαν κοράκια που είναι.
    Τι για δικαιώματα καταπατημένα, τι για αναρχίες και κουραφέξαλα στο τετράγωνο.
    Μόνο στείρα κατακραυγή για χάρη της κατακραυγής.

    Να γράψω που και τι επί της ουσίας?
    Αν γράψω και αρχίσουν όσοι ακόμα δεν είναι στη ignore μου να επιτίθονται, ή που θα πω όπως και τώρα δεν γαμιούνται τα κρατάω όλα για πάρτη μου και δεν ξαναγράφω ή που θα εκνευριστώ και θα γράψω ότι σκέφτομαι για πάρτη τους και να φάω και κανά infraction.

    Ετσι ακριβώς!  
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Public sessions..

    lara μου..

    Η συγκεκριμένη βαθυστόχαστη ευτυχώς έπαψε να ασχολείται με το "βρώμικο" κόσμο μας και οι υπόλοιπες "προσγειωμένες" φωνές ,ευτυχώς βρήκαν άλλο ξύλο να ροκανίζουν...  

    Γράψε κορίτσαρε την άποψη σου και μη μασάς!