Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public sessions..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 22 Δεκεμβρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    To συγκεκριμενο μημα που αναφερεται η Λαρα -νομιζω- ειναι αυτο του δημοσιου εξευτελισμου που -παλι νομιζω- δεν εχει να κανει με αυτο,που θεωρω οτι αφορα αποκλειστικα την δημοσια ενασχοληση με το βδσμ σε κλειστους χωρους οπου ειναι συγκεντρωμενα ατομα σχετικα και συναινουντα.
    Εαν εχω νομισει σωστα,χωρις να αναιρω ουτε κομμα απο αυτα που ειχα γραψει εκει,θα σημειωσω οτι προσωπικα μεν δεν με αφορα ουτε με θελγει το θεμα του παροντος νηματος,οσοι ομως αρεσκονται ειτε να πρωταγωνιστουν ειτε να παρακολουθουν,γουστο τους και καπελο τους.


    Οσο για το υφος και το λεξιλογιο της Λαρας ,λυπαμαι, αλλα προσβαλλουν πρωτη απ'ολους την ιδια.
     
  2. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    εδω θα ηθελα να ρωτησω ως αδαης
    δημοσιο εξευτελισμο εννοουμε αυτον που γινεται μεταξυ τοιχων
    ή σε δημοσιους χωρους?

    επισης θα ηθελα να προσθεσω
    πως καποια πραγματα δεν χρειαζεται να τα ζησεις για να εχεις αποψη επ αυτων
    πχ δεν χρειαζεται να κανεις παιδια για να μιλησεις για την υπογεννητικοτητα
    λεω εγω τωρα....
     
  3. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Public sessions..

    αγαπητε μαστεροντραγκον το θεμα ειναι παμπλικ σεσσιον,ασε το δημοσιο εξευτελισμο...ειναι αλλο νημα.
    Και επανερχομαι λεγοντας κατ αρχας οτι αυτα που θα γραψω αφορουν εμενα προσωπικα και δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να τα υιοθετησει.
    Λεγοντας δημοσιο σεσσιον εννοω σεσσιον αναμεσα σε δυο ατομα παρουσια αρκετων ατομων της ιδιας φιλοσοφιας.Τον υπολοιπο κοσμο τον βλεπεις στην αρχη μονο...καθως κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου το μυαλο σου ειναι στον παρτενερ και σε αυτα που σου συμβαινουν.Σαν να μην υπαρχουν οι υπολοιποι...εχω πιασει τον εαυτο μου να κλεινω τα ματια και να ξεχναω τα παντα.Ειμαι μονο εγω κι αυτος.Τα συναισθηματα ποικιλα οπως και σε οποιοδηποτε σεσσιον μου.Πονος που καθως αυξανεται με συνεπαιρνει και ξεχναω τα παντα.Ειμαι εκει και δεν ειμαι...Ντροπη δεν νιωθω εκεινη τη στιγμη,παρα μονο καυλα,εγκεφαλικη και σωματικη.
    Στο γιατι το κανω δεν θα απαντησω...ειναι απλο,καυλωνω και το κανω.Τι αλλο; 
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Public sessions..

       
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Ναι, αυτό είχα υποθέσει ότι είναι ο κύριος λόγος (το excibitionism δηλαδή) και ίσως αύξηση του αισθήματος του humiliation, για μερικούς.
    'Ελεγα όμως μην τυχόν υπάρχει και κάποια άλλη αιτία που ίσως δεν μου πέρασε απ' το μυαλό.  
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Νάτα...και δεν έγραψα και τίποτα...φαντάσου Inco μου να έγραφα κι όλας!
    Τι έγινε underherfeet, διάβασες πουθενά το όνομα σου, ή αναγνώρισες σε αυτά που γράφω εσένα και το σηνάφι σου και με βρίσκεις προσβλητική? Εγώ δεν ονομάτισα κανένα, γενικά σχόλια έγραψα πάντως....
    Όπως και νάχει προσωπικά δεν με προσβάλει ούτε το ύφος μου, ούτε το λεξιλόγιο μου, έκανα πολλές προσπάθιες να γράψω κόσμια για τη σαπίλα και τη δυσωδία που αποπνέουν μερικοί, που ασχολούνται μόνο με το τι κάνουν οι άλλοι στη ζωή τους και τι είδους σχέσεις έχουν και με τι την βρίσκουν.
    Λυπάμαι αλλά όταν μυρίζω σκατά, δεν μπορώ πάντα να αναφέρομαι σε κόπρανα. Γιατί τα σκατά είναι πολύ πιο βρωμερά από οποιαδήποτε κόπρανα.

    Αν σε ενοχλεί η γλώσσα που εκφράζομαι εισηγούμαι να αξιοποιήσεις το κουμπακι ignore....
    Εγώ πάντως το βρήκα και κατά που φαίνεται θα συνεχίζω να το βρίσκω εξαιρετικά χρήσιμο!

    +1
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2008
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Lara , εγινε οτι θα παρεμβαινω οπου ,οποτε και οπως εγω θελω και κρινω σκοπιμο.
    Μου διευκρινιζεις σε παρακαλω ποιο ειναι το σιναφι μου;
    Τα υπολοιπα,λυπαμαι και παλι ,τα θεωρω αναξια σχολιασμου και απαντησεως.
     
  8. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Public sessions..

    underherfeet για το θεμα που ειναι τα παμπλικ σεσιονς εχεις κατι να πεις;
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @underherfeet δεν έχω σκοπό να διαβρώσω το θέμα με άσχετες με αυτό συζητήσεις.
    Ευχαρίστως να σου απαντήσω με pm.
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Public sessions..

    Aφροδιτη,διαβασες ολο το ποστ #25;
    Ουσιαστικα συμφωνω απολυτα μαζι σου.
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Έχω βρεθεί σε μία δημόσια συνεδρία, έβλεπα απλώς, είχα ευχαριστηθεί πάρα πολύ εκεί που δεν το περίμενα, είχα ερεθιστεί και έμεινα ερεθισμένη για μέρες, ούτε οργασμός ούτε τίποτα δεν με κατέβαζε   Ήταν πολύ πολύ έντονη η ζωντανή εικόνα, πιστεύω ότι άγγιζε κάτι βαθύ και κρυμμένο στην ψυχή μου (ορίστε αγαπητά μέλη του φόρουμ, κι εγώ βαθυστόχαστο άτομο είμαι σε περίπτωση που σας έχει διαφύγει έστω και προσωρινά  .)

    Οι εντυπώσεις μου είναι εξαιρετικές, η ατμόσφαιρα ήταν ζεστή και ερωτική, ευχαριστώ ιδιαίτερα όσους μετείχαν ενεργά σε αυτή τη δημόσια συνεδρία για την απόλαυση που προσέφεραν σε όλους  

    Θα ήθελα άλλη φορά να είμαι πιό χαλαρή και να συμμετέχω λίγο πιό ενεργά σε μία τέτοια ιδιαίτερα απολαυστική κατάσταση, με τόσο ευνοϊκά vibes όσο σ εκείνη που βρέθηκα  
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Παιδιά μη στενοχωριέστε αν δε θέλετε δε σας καλούμε στα πάρτι μας, ή ακόμα και να σας καλέσουμε γιατί σας συμπαθούμε μην έρθετε, απλός μόνο φροντίστε να ενημερώσετε