Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 26 Φεβρουαρίου 2009.

?

Πότε δίνετε reputation;

  1. Δίνω σε όσα ποστς μου αρέσουν* ανεξαρτήτως του ποιός τα έγραψε.

    27 vote(s)
    52,9%
  2. Δίνω σε όσα ποστς μου αρέσουν*, τα οποία έχουν γράψει άτομα που συμπαθώ ή που, έστω, δεν αντιπαθώ.

    4 vote(s)
    7,8%
  3. Δίνω μόνο σε ποστς που έχουν γράψει φίλοι μου ή ατομα που συμπαθώ, ανεξαρτητως περιεχομένου.

    1 vote(s)
    2,0%
  4. Δίνω μόνο σε ποστς συγκεκριμένων ατόμων επειδή, κατ' εμέ ή/και γενικά, θεωρούνται αξιόλογα μέλη.

    1 vote(s)
    2,0%
  5. Δίνω ως ένα μέσο για να εκδηλώσω έμμεσο ενδιαφέρον προς κάποιο άτομο, ανεξαρτήτως περιεχομένου.

    1 vote(s)
    2,0%
  6. Δίνω μόνο βάσει τακτικής (η οποία μπορεί να διαφέρει από άτομο σε άτομο).

    1 vote(s)
    2,0%
  7. Δίνω μόνο σε όσους μου δίνουν.

    0 vote(s)
    0,0%
  8. Δίνω σπάνια και μόνο σε περιπτώσεις που το περιεχόμενο κάποιου ποστ θεωρώ πραγματικά αξιόλογο.

    18 vote(s)
    35,3%
  9. Δεν δίνω σε κανέναν.

    3 vote(s)
    5,9%
  10. Κάτι άλλο (παρακαλώ εξηγήστε)

    3 vote(s)
    5,9%
Multiple votes are allowed.
  1. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Reputation




    ...Θα σε φτιάξω εγώ κιοφτεδάκια, τζιγιέρι μου, να γλύφεις τα δαχτυλούθκια των εποδιώνε σου άμα κάμνεις τον κόπον να με δώκεις κι εμένα κανένα ρεπάκι...

    /me σκέφτεται, "Ουουου... ξηνταβελόνη... που θες και κιοφτέδες και γιαπράκια ..."



     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Τι σχεση εχει το προσωπικο μου κριτηριο του αξιολογου νηματος στο φορουμ εδω με το 10/10 σε μαθημα πανεπιστημιου?Πραγματικα πριν προχωρησω σε μια απαντηση θα ηθελα να το γνωριζω
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Reputation

    κιοφτέδες δεν με ενθουσιαζουν..θα δωσω λιστα!! ρεπακια οσα θες,μονο που κοστιζουν λίγο .. 
     
  4. female

    female Contributor



    Τα αυστηρά κριτήρια αριστείας, τι άλλο;


     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν παραδινω πτυχια bdsm ουτε "κοβω".
    Για να απαντησω λοιπον αν και ξανατονιζω,δεν βλεπω καμμια απολυτως συσχετιση,"αξιολογο" για μενα ειναι ενα post,το οποιο ειτε εχει σχεση με το bdsm (αλλωστε με αυτο ασχολειται το εν λογω forum), ειτε θετει προβληματισμους σοβαρους και οχι τι θα πρεπει να κανει μια υποτακτικη εαν ο Master της τής ζητησει λαχανοντολμαδες,ειτε αναφερεται σε τεχνικες του bdsm παντα βασιζομενο στους κανονες του,ειτε απλα το βρισκω τρομερα εξυπνο.
    Αυτοι ειναι οι προσωπικοι μου λογοι που δινω σε καποιον reputation.Ελπιζω να σε καλυψα καιπραγματικα θα ηθελα να μαθω το συμπερασμα σου
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Reputation

    Άλλαξε το σύστημα;Δίνουμε λιγότερα τώρα;
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Reputation

    Πάλι με κατηγορούν οι παλιάνθρωποι ..  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι γινεται; εχουμε εκπτωσεις στα reputation points που δινουμε; 
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Δίνω σε ό,τι μου κάνει κλικ  
     
  10. Κι από αυτό το poll αποδεικνύεται πόσο ψεύτες είμαστε σαν λαός!
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δίνω μόνο σε ποστς συγκεκριμένων ατόμων επειδή, κατ' εμέ ή/και γενικά, θεωρούνται αξιόλογα μέλη.

    Δεν μπορώ, όμως, να κάνω «like», ή «dislike»
     
     
  12. Συνήθως, δίδω likez μόνο σε οποιοδήποτε κοράσιο θεωρώ πως αναδίδει καύλα μέσω των γραπτών του (οι οποίες υποδηλώνουν και τον βίο του).
    Δυστυχώς, τα περισσότερα κάνουν αρκετές προσπάθειες, τελευταία, να γίνουν κάτι σαν την Ντόρα.... Μπακογιάννη (Μητσοτάκη).
    Δηλαδή παντελώς ντεκαβλέ.