Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

S/M PARTY OLLANDIA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 8 Μαρτίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA



    Δεν παιζει ρολο το μερος .... το θεμα ειναι τα μυαλα που βρισκοντε σε όποιο παρτυ!
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA




    @ she_Dragon Ακριβως σε τετοια παρτυ αναφερομαι και εγω οτι πρεπει να διοργανωνουμε, κεκλεισμενων των θυρων και με ατομα του χωρου μας, αλλωστε αν θυμασαι εγω ειμαι αυτος που σταματησε τα παρτυ με δικα μας S/M show που ειχα ξεκινησει να διοργανωνω σε ενα Club στο θησειο ετσι για να ξεθαρεψουμε λιγο,γιατι ειδα οτι δεν οδηγουν πουθενα παρα μονο στο να καρπουτε μερικα ατομα που συμμετειχαν στα show ενα οικονομικο οφελος.

    Αυτο λοιπον που λειπει απο την Ελλαδα ειναι ενας χωρος, και αυτος δεν μπορει να ειναι αλλος εκτος απο ενα μαγαζι Club η στουντιο καποιας Ελληνιδας επαγγελματιας Mistress, που να διοργανωνουμε S/M παρτυ κακλεισμενων των θυρων και απο ατομα μονο γνωστα του φορουμ, κατι αναλογο εγινε και στην Θεσσαλονικη, αυτοι βεβαια το συνεχισαν την αλλη βδομαδα και σε πιο πριβε παρτυ......,(καρντασια αυτο μου το ειπε ενα πουλακι.... ), αλλα ειπαμε αυτοι ειναι πιο κοντα στην Ολλανδια βορας βλεπεις, οποτε κολλυσαν τον μικροβιο..... 







    Θα σου πω μερικα πραγματα για τα S/M παρτυ της Ολλανδιας, Βελγιου, και Γαλλιας, στα οποια εχω παραβρεθει αρκετες φορες και ειμαι μελος σε πολλα S/M φορουμ αυτων των χωρων και ειδικα της Ολλανδιας, τα περισσοτερα απο αυτα ειναι παρτυ τα οποια τα διοργανωνουν μελη των φορουμ και οχι επαγγελματιες, και απλα χρησιμοποιουν διαφορους χωρους, οπως επαγγελματικα S/M στουντιο που εχουν καποιες επαγγελματιες Mistress λογο που αυτα τα στουντιο εχουν και τον αναλογο εξοπλισμο, η και Club τα οποια τα μισθωνουν, εκει λοιπον ο καθενας εκφραζεται ελευθερα και δεν ειναι λιγουρια που εχουν παει για να δουν καποιο show και να παρουν μετα δουλεια για το σπιτι......, ασε που τα περισσοτερα μελη των παρτυ ειναι γυναικες η ζευγαρια, σπανια θα δεις εκει μονους Αντρες, οσο για τα χρηματα που δινεις ειναι περιπου 25 ευρω το εισιτηριο εισοδου με ενα ποτο πληρωμενο, και στο S/M παρτυ στο πλοιο της Mistres Manita εχει και δωρεαν μπουφε απο σουσι..... μεχρι ανανα.......,τα 500 ευρω που ανεφερα στο πρωτο ποστ μου ειναι ολο το πακετο,δηλαδη αλερετουρ εισιτηρια αεροπλανου,ξενοδοχειο,κ.λ.π.,μονο που στο SHOW BOAT S/M PARTY δεν μπαινεις χωρις να σε ξερουν η δεν σε φερει γνωστο τους ατομο, (γι'αυτο να με εχεις φιλο για να σε βαλω μεσα....... ), και δεν μπαινεις αν δεν εισαι αναλογα ντυμενος, στο CLINIK παρτυ που ειναι μεσα στο Amsterntam μπαινεις και χωρις να σε ξερουν (δεν θελεις μεσον εδω.....), αυτα για τα παρτυ εξω,για τις πληροφοριες που σου εδωσα για τα παρτυ στην Ολλανδια, θα σου δωσω αργοτερα τον αριθμο του λογαριασμου μου σε πμ για να βαλεις τα λεφτα...... 






    Δεν εχω φετιχ επιδειξιομανιας αν το ειχα να εισαι σιγουρη οτι δεν θα ειχα κανενα προβλημα να το εκφρασω και να το πω, το να παει καποιος σε παρτυ και να εκφραζεται ελευθερα δεν ειναι επιδειξιομανεια.

    Και βεβαια επι της ουσιας συμφωνουμε αγαπητη μου, αλλωστε και να μην συμφωνουσαμε δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα, ειναι ομορφο να κανεις διαλογο με ατομα που εχουν διαφορετικες αποψεις σε διαφορα θεματα,ο μονολογος κατανταει πληκτικος.



    Και τωρα η σειρα σου επικινδυνη ομορφια anasia.......




    Ομορφια μου απο τοτε που γεννηθηκα ετσι ημουν...., τα ηθελα ολα δικα μου και να περναει παντα το δικο μου.......,τι να κανω.... 




    Αφου το πιστευεις εσυ αυτο μου φτανει......... 


    .


    Αυτο που με προβληματιζει κουκλα μου, ειναι οτι δεν μπορω να πιασω το τζοκερ....και να τα φτιαξω.... με αυτην την κοκκινη ferrari που φλερταρω εδω και καιρο σε μια εκθεση αυτοκινητων στην λεωφορο Aμφιθεας.... 
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA

    Ακριβως ετσι, και σε Ολλανδικο παρτυ να εισαι οταν το μυαλο σου ειναι γεματο ταμπου και πρεπει, καλυτερα να κατσεις να δεις το ζετεμ της Πανιας...... παρα να πας στο παρτυ........ 
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  4. lina

    lina Regular Member

    εγω πάλι αν με ρωτούσατε θα ήθελα πολύ από αυριο το πρωί να κυκλοφορούμε κανονικά οι σκλάβες με το προσφιλές μας ύφος και κατεβασμένο το κεφάλι με το κολάρο μας και με την αλυσσίδα του Κυρίου μας ..... γίνεται?????
     
  5. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    @MPerris ευχαριστω για τις πληροφοριες, μαζι με το travel guide θα αποβουν χρησιμοτατες οταν θα παρω αποφαση να ταξιδεψω εις την αλλοδαπην.  


    Ευτυχως οχι......
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: S/M PARTY OLLANDIA


    και τι σε εμποδιζει ?
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    συγγνώμη που ερωτώ (για να μαθαίνω)

    Ποιό είναι το προσφιλές ύφος των σκλαβών; Υπάρχει ειδικός κώδικας;


    ΥΓ. Κοίτα να δεις που μέχρι τώρα πίστευα πως τα κατεβασμένα συνέχεια κεφάλια τα έχουν μόνο οι πάσχοντες απο καταθλιψη κι εγκατάληψη και οι ακραιες θεούσες..
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

       
     
  9. naida

    naida Regular Member

      Μα κι εγώ το ίδιο πίστευα πως πρέπει να φτάνει το πηγούνι στο στέρνο.
    Πάλι λάθος τα έμαθα  
     
  10. sw

    sw

    ...μην σε μπερδευουν ουτε οι ..imo...

    ... κοριτσια... οταν κυκλοφορησουν οι φωτο απο το Fetish Party, στο Κολονακι, θα τις χαρειτε και σεις!!!!   και θα παρετε μια εικονα ...  

    ...για πληροφοριες στο φιλτατο focus!!!  

    ...κατι που συνεχιστηκε και στο Kolonaki strates.... (...ξερει τι λεει η lina... νυχτες που "ησαντε"     !!!)
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    που ηντουνε καλυτερα αγαπητε sw   Αναστατωθηκε λιγο το αριστοκρατικο Κολωνακι εστω για 5 λεπτα μεχρι να επιβιβαστουμε στα αυτοκινητα και να κατηφορησουμε αλλου  
     
  12. spectrum

    spectrum Regular Member



    Λινακι μου καλο μην χαλιεσαι απο κατι τετοια.. Κατινιστικα σχολια εκ του ασφαλους και εκ του καναπε ισως ακουσεις πολλα ακομα...Ηρθες..σε ειδαμε..σε γνωρισαμε και σε αγαπησαμε πρωτα σαν ανθρωπο και μετα μετα ως οτιδηποτε αλλο..Γραφε ανοιχτα τις σκεψεις σου...Μην κολωνεις πουθενα..