Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

S/M PARTY OLLANDIA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 8 Μαρτίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: S/M PARTY OLLANDIA

    @.lina> Εισαι πραγματικα ενα original υποτακτικο θηλυκο (ανετα μπορεις να γινεις και μια υπεροχη σκλαβα) γι'αυτο και εκφαζεις ελευθερα χωρις προκαταληψεις και ταμπου αυτο που εισαι και δημοσια, μεινε παντα ετσι οπως εισαι, τα κοριτσια που αναφαιρες κανουν χιουμορ και δεν εχουν κατι μαζι σου,(γνωμη μου...),γι'αυτο μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα αυτα που διαβαζεις εδω μεσα, κρατα αυτα που σε γεμιζουν και σε μαθαινουν πραγματα για το S/M, και γελα με τα αλλα που δεν αξιζουν.
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2008
  2. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA

    απορία...
    αν θελήσει ο Κύριός σου να το κάνει κάποιος άλλος θα πεις ¨συγνώμη δε μπορώ γιατι δεν έχει νόημα?¨
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA

    Κοσταντινε το σωστο θα ηταν κατ'εμε να διαγραφοντε τα προσβλητικα κατινηστικα ποστ του καθε ψευτοντομ (γιατι ποτε ενας σοβαρος ντομ δεν γινετε κατινα οπως εγινε ο αρχιντομ... σειριος προς ολους χωρις να τον εχει πηραξει κανεις προσωπικα), και να μενουν τα ποστ αυτων που δεχτηκαν χωρις λογο προσωπικη επιθεση και ξεκατινιασμα, και απαντησαν για να βαλουν στην θεση της/ου την/ον εκαστοτε κατινα/ο.

    Πιστευω οτι θα ηταν πιο δικαιο για την αποκατασταση της ταξης στο φορουμ, να μενουν τα ποστ των μελων που δεχτηκαν την επιθεση και απαντησαν,δεν μπορει ο καθε φορουμοκαμενος....... εδω μεσα και λογο στερητικου συνδρομου......να ξεκατινιαζετε προσωπικα εναντιον των μελων χωρις λογο, (υπαρχει και η Πανια για να εκτονωσουν την στερηση τους...), και να διαγραφοντε τα ποστ αυτων που αμυνθηκαν στις κατινιες του και τις υβρεις του,(σε 5-6 μελη περιπου εκανε προσωπικη επιθεση ο κατα τα αλλα... συμπαθης.. αρχιντομ.... σειριος), και ποσο μαλλον οταν αυτος αυτοαποκαλειτε και ντομ που υποτιθετε οτι πρεπει πρωτα να αυτοκυριαρχει τον εαυτο του για να μπορει μετεπειτα να Κυριαρχει την σκλαβα του, τον φανταζεσε αυτον με σκλαβα..? Θα την κανει με ελαφρα η σκλαβα μεσα στα πρωτα λεπτα της γνωριμιας τους....  (τεσπα γνωμη μου και αποψη μου).
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δωσαμε infraction και τελειωσε το θεμα. αν συνεχιστει αυτο θα γεμισει το θεμα με flame posts.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: S/M PARTY OLLANDIA

    ΟΚ ειπα την αποψη μου και δεν επανερχομε στο θεμα αυτο.
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Πυρόπληκτο το νήμα. Ελπίζω (λέω εγώ τώρα) οτι η διαγραφή των ποστς θα συνοδευθεί και από γόνιμο κλίμα.
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA



    γκουχου γκουχου!!
     
  8. naida

    naida Regular Member

    Το "σχολιάκι" μου δεν απευθυνόταν κάπου ούτε είχε σκοπό να προσβάλει κανέναν.
    Λυπάμαι για την όποια αναστάτωση μπορεί να έφερε.
     
  9. lina

    lina Regular Member

    Φιλιά πολλά και την αγάπη μου σε Ο/ολους-ες. Τίποτα δεν έιναι αυτά.... είναι στιγμές άλλοτε μοναξιάς άλλοτε καποιου άλλου συναισθήματος... κι όπως αποδεχόμαστε την φύση μας φανερά ή κρυφά εδώ μέσα ας αποδεχτούμε και τα ταπεινά αισθήματα και την εμφάνισή τους διότι είναι φυσιολογικά στους ζωντανους...:date:
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA


    Καποιος/ια Σας...αφησε ξεσκεπαστο/η... Mistress και κριοσατε.....φαινεται.... 
     
  11. γειά σου ρε αρχι... Οriginal
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: S/M PARTY OLLANDIA

    Για σου και εσενα αρχι...ντομ (πλακα κανω)
    Εν Αθηναι....
    Σημερον....στις 20-3 του μπιντιεσεμτζιδικου ετους 2008 π.χ......η μ.χ.... σε εγκαλω σε μονομαχια μεχρι εσχατων....

    Αχ βρε Seirie εχεις παρει το bdsm πολυ προσωπικα και πολυ σοβαρα και αυτο βλαπτει σοβαρα την υγεια...., αφου δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτε μεταξυ μας, (εχει σκλαβες για ολους..... ορεξη να εχεις....αλλωστε οι Master και οι Dom ειναι λιγοι... ), γιατι λοιπον το κουραζουμε το θεμα ?

    Ελα να καπνισουμε λοιπον την πιπα της ειρηνης... και να σου πω οτι, για φαντασου να μας ειχε παρει και το bdsm...τοσο σοβαρα οσο το εχουμε παρει εμεις...ποσα προβληματα θα ειχαμε τωρα....? Χαμος θα γινοτανε..... 

    Anyway σου εστειλα και πμ και σου εξηγησα οτι απο μερους μου δεν συντρεχει λογος να συνεχιστει η παρεξηγηση μεταξυ μας και το θεμα να ληξει εδω, θελω να μεινουμε φιλοι οπως και ειμαστε πιστευω.

    Την καλησπερα μου αγαπητε και αν θελεις περισσοτερες εξηγησεις παρακαλω σε π.μ
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2008