Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Secrets....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 29 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  2. Απάντηση: Secrets....


    To πόσο αγάπησες κάποιον άλλον αποτελεί παρελθόν. Αν και δεν βρίσκω λόγο που δεν πρέπει να το μάθει δεν θα τοποθετηθώ επ'αυτού.
    Το πόσο όμως αγαπάς στον παρόντα χρόνο και ταυτόχρονα μπορείς να τον θεωρείς κυρίαρχό σου, δεν μπορώ να το καταλάβω lais μου αυτό.Επίσης δεν πιστευω ότι μπορείς εσύ να κρίνεις για τον άλλον, αν του χρησιμεύει σε κάτι αυτή η γνώση ή όχι και τι είναι αυτό.
    Άσε που θεωρώ ότι κρύβεις κάτι από τα σημαντικότερα πράγματα, για να μην πω το σημαντικότερο...
    Πως να δοθείς κάπου όταν ανήκεις κάπου αλλού και δεν κάνεις καν το βήμα να το εξωτερικεύσεις???
    Προσωπικά θα ένιωθα πολύ άσχημα με κάτι τέτοιο...πολύ όμως...
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Secrets....

    Μπορω ν'αγαπαω καποιον χωρις να επιθυμω να ξαναγυρισω σε αυτον. Καταλαμβανει ενα κομματι μου, που το εδωσα και το εχω ξεγραψει. Μια σχεση, ας το πουμε καρμικη, δεν σε αφηνει οπως σε βρηκε. Η αγαπη δεν χανεται. Η επαφη ομως ναι.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπορεί και διαβάζει τις σκέψεις μου, οπότε δεν βρίσκω το λόγο να κρατήσω κάποιο μυστικό.

     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Secrets....

    θε θελω να του κρυβω ποτε τιποτα
     
  6. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Απάντηση: Secrets....

    Αυτό ακούγετε τραγικό!!!!!!Οί άνθρωποι πρέπει να είναι κοντά σε αυτούς που αγαπούν.Όταν δίνεις ένα κομάτι σου σε κάποιον άλλο και μετά ξεγράφεις αυτό το κομάτι δεν πονάς πια, αλλά πάντα θα σου λείπει ένα κομάτι.
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Secrets....

    Με τον uri geller να υποθέσω ότι είσαι , ε koumpargirl  ( το θηλυκό του κουμπάρμαν )
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Secrets....


    Μπα δεν λυγίζει κουτάλια.

     
     
  9. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Secrets....

    Κινδυνευοντας να βγω εκτος θεματος, θα πω οτι δεν ειναι παντα δυνατον να εισαι με αυτους που αγαπας. Απο την εμπειρια μου, υπηρξε παντα παρα πολυ δυσκολο. Μαθαινεις ν'αγαπας και απο μακρυα.

    Το κομματι που σου λειπει, το αναπληρωνεις ελπιζω. Για μενα δεν ειναι επιθυμητο να γνωριζει ο συντροφος μου ποια ειμουν πριν αγαπησω τον προηγουμενο, αλλα ποια ειμαι τωρα μαζι του...
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Secrets....

    Λυγίζει απλά λόγο κρίσεις δεν στο έχει κάνει ακόμα το κόλπο
    Πες του μια μέρα που θα έχεις τπτ κουτάλια για πέταμα και θα δεις 
    Εδώ εγώ που δεν έχω μαγικές ιδιότητες λυγίζω κουτάλες με το πόδι 
    Μια φορά είχα λυγίσει και μια πινακίδα με το κεφάλι , έπεσα πάνω της   
    Γερό κεφάλι 
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Secrets....


    Τώρα εξηγούνται όλα:lol:
     
  12. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Απάντηση: Secrets....

    Σωστά, αυτό όμως δεν αναιρεί τη τραγικότητα του πράγματος (άλλωστε εγώ είπα οτι είναι τραγικό όχι οτι δεν συμβαίνει).
    Το κομάτι που έδωσε δεν νομίζω οτι μπορεί κάποιος να το αναπληρώσει μόνος του, πρέπει να του το δώσει κάποιος άλλος μέσα απο πολύ αγάπη (άν σταθεί τυχαιρος).
    Κάθε μυστικό (εκτός απο τα επαγγελματικά) έρχεται η ώρα που πρέπει να αποκαληφθεί αρκεί να βρούμε ποιά είναι αυτή.