Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Session και οργασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος kati, στις 3 Σεπτεμβρίου 2010.

?

Κατά πόσο θεωρείτε οτι ένα session μπορεί να έχει επιτυχία εαν στο τέλος αυτού κανένας από τους συμμ

  1. Δύναται να θεωρηθέι επιτυχές

    13 vote(s)
    72,2%
  2. Δεν είναι δυνατόν να θεωρηθέι επιτυχές

    5 vote(s)
    27,8%
  1. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Session και οργασμός

    εγώ πάλι θεωρώ θεόκουλο που τα βάλατε έτσι με τον Mr_XP. Έτσι και αλλιώς δεν είναι ίδια για όλους όλα και είναι και μειοψηφία προς το παρόν  

    Και να σκεφτείτε ότι βρίσκω μια χαρά session χωρίς οργασμό και όχι με την έννοια "session να 'ναι και ό,τι θέλει ας είναι". Δεν είμαι στο BDSM για να με γαμούν και να χύνω, χωρίς να σημαίνει ότι είναι κακό αυτό, δεν με απασχολεί ως γυναίκα να χύνω αλλά να είμαι συνεχώς κάθυγρη και ως υποτακτική σε πολλά πολύ πολύ ενδιαφέροντα sessions απλά έχω πρόβλημα να συγκεντρωθώ και να χύσω, υπάρχουν πιο ενδιαφέροντα πράγματα και μου είναι δύσκολο.

     
     
    Last edited by a moderator: 4 Σεπτεμβρίου 2010
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Session και οργασμός

    ένα από τα πιό δυνατά που έχω ζήσει ,δε προλάβαμε να τελειώσουμε ,έπρεπε να φύγω μίας και είχα πάρει αυτά που ήθελα και έφυγα..!

    είμαι υποτακτικός αλήθεια λέω !