Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sexual torture

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 2 Αυγούστου 2018.

  1. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Και αφήστε την φαντασία σας να δουλέψει....
    υ.γ συμβουλευτείτε το γιατρό σας για τυχόν παρενέργειες!!
     
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν το Κ είναι αγρότης μπορείς να κάνει κάτι χειρότερο: Να βάλει το υ του να μαζέψει μπάμιες με ΓΥΜΝΑ χέρια και μετά να τις μαγειρέψει και να τις φάει ενώ εκείνος απολαμβάνει το σενιάν φιλετάκι του.

    Δύο βασανιστήρια στην τιμή του ενός!

    ΥΓ: Προσοχή αν έχετε αλλεργίες!!!!
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αν ο κ ειαι αγροτης φιλε μου @Arioch οτι και να βαλει το υ να κανει θα ειανι βασανιστιριο πιστεψε με ....

    ΥΓ. αυτο που προτινεις εσυ εχει καλλιεργεια μπαμιας κατι που προσπαθουμε να εξαφανισουμε απο το προσωπο της γης
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν ήμουν εγώ στη θέση αυτού του υ,θα ήμουν πολύ ευτυχισμένη!

    ❤️αγαπάμε μπαμιες❤️
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπάμιες κύριοι, και ΔΕΝ είναι τρολλιά.

    Αφενός το μάζεμα της μπάμιας από το φυτό προκαλεί έντονο κνησμό (παθών και μαθών) και αφετέρου μετά το μάζεμα της μπάμιας και το μαγείρεμά της υπάρχει και το μαρτύριο του force feeding ενώ εσύ τρως το αγαπημένο σου φαγητό.

    Βέβαια απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχει την ...φυσιολογική αντίδραση ως προς τις μπάμιες (να τις συχαίνεται δηλαδή) και φυσικά να ΜΗΝ είναι αλλεργικός/ή γιατί εκεί τα πράγματα μπορούν να γίνουν ιδιαίτερα επικίνδυνα.

    Επίσης όσον αφορά το force feeding μου έχουν πει και το εξής αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω δοκιμάσει: Δημητριακά με νερό.

    Και μιας και μπορεί κάποιος να αναρωτηθεί πώς συνδέεται το force feeding με το sexual torture η απάντηση είναι να συνοδεύεται με διαλείμματα deep throating και φυσικά με πολύ αυστηρή ποινή αν αυτό προκαλέσει έμετο.
     
    Last edited: 22 Αυγούστου 2018
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το οτι οι αγροτικες δουλεις/εργασιες μπορει να ειναι και Sexual orture κυριοι ΔΕΝ ειναι τρολiα ....

    φανταστητε την υ γυμνη φυμωμενη με τα χερια δεμενα πισω απο την πλατη και εσυ να την εχεις βαλει κατα της 12¨00 το μεσημερι κατακαλοκαιρο να μετρησει ποσα κλαδια εχει το δεντρο ....

    εχουμε απο ολα . gag , bondage , public κτλ κτλ κτλ

    ή οποιος θελει ας ερθει να μαζεψει ροδακινα μερα μεσιμερι νταλα ηλιος να ειανι γυμνος και μεσα στο χνουδι
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και αυτό χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή, ειδικά δε αν γίνει τις ώρες που λες.

    Κάτι που φαντασιώνομαι κατά καιρούς είναι να έχεις μια ομάδα από υ να κάνουν μια σκληρή χειρονακτική εργασία (αγροτική ή όχι δεν έχει σημασία), όποτε καθυστερούν ή κωλυσιεργούν να πέφτει το σχετικό μαστίγωμα και εγώ να κάθομαι σε μια αναπαυτική ξαπλώστρα στη δροσιά και να τις παρατηρώ με τη συντροφιά μιας άλλης "υ" που θα την έχω εκείνη την ώρα αποκλειστικά για τη φροντίδα μου και την ικανοποίησή μου (πχ να γεμίσει το ποτήρι με παγωμένη μπύρα, να κάνει πίπα) κλπ.

    Κάθε μέρα αυτή η "υ" θα αλλάζει (ή όχι) καθώς θα είναι η νικήτρια σε ένα διαγωνισμό (πχ καλύτερης πίπας, μεγαλύτερης αντοχής σε χτυπήματα με βίτσα κλπ).

    Οι πλούσιοι Ρωμαίοι θα πρέπει να περνούσαν ζωή και κότα τώρα που το σκέφτομαι.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δραμα η κατασταση αγαπητε @Arioch κατι τετοια τραβαω δεν ειναι καθολου ευκολο μην νομιζεις οποτε θελεις ελα να σε φιλοξενησω να δεις ποσο δυσκολο ειναι να κανεις κουμαντο 4-5 υ συχρονος και να εχει και ενα υ λιγο ππιο ευνοουμενο εκει γινετε το ελα να δεις
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Αν δεν θέλεις να κάνει εμετό τις μπάμιες πανω στο τέτοιο σου που εντάξει τρελαίνομαι με εξευτελισμό αλλά Ίου, της λες να μην φάει τίποτα όλη μέρα πέρα από χυμό βύσσινο και σου κάνει ένα πολύ όμορφο και γλυκούλη κοκκινορόζ εμετούλη καθώς της κάνεις deapthroat.
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Τζίντζερ ! Το θαυματουργό βότανο !
    Η επιλογες χρήσης πολλές .
    Και σε σκονη για εύκολη κατάποση η αναρρόφηση .  
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εχμμμ δλδ ??? με το Sexual torture πως κολαει ΑΝ επιτρεπετε ?
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
    Έτσι βοηθάει καθόλου ; Η και πάλι όχι ;