Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sinners in Heaven

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Sinners in Heaven

    και οι αλλοι γύρω της τι ειναι ?? οι αγιοι?? 
     
  2. gezag1

    gezag1 Regular Member

    ο κοσμος ειχε συμετοχη καθολου η απλα 3-4 ατομα εκαναν την καυλα τους και αυτο ειναι ολο;
     
  3. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Αληθευει οτι απο το φορουμ ηταν μονο η ομαδα που εκανε το show και 2-3 ατομα ακομα, και ολοι οι αλλοι ηταν ασχετα με το bdsm ατομα που πηγαν περισσοτερο για να δουν τις strippers και καμια σχεση δεν ειχαν με το bdsm, και οταν εβλεπαν το δικο μας show δεν τους προκαλουσε σχεδον κανενα ενδιαφερον?
    Αυτο βεβαια ειναι αναμενομενο σε τετοια μεγαλα events που συμμετεχουν strippers κ.λ.π., και που τα ατομα που ερχοντε σε αυτα τα events ειναι κατα 99% ασχετα με τον χωρο του bdsm, και καμια σχεση δεν εχουν αυτα τα παρτυ με τα orizinal S/M παρτυ.
     
  4. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: Sinners in Heaven


    Μικρός που είναι ο κόσμος...

    Όχι δεν αληθεύει. Από τον χώρο ήταν περίπου 25 άτομα.

    Είχαμε 3 τραπέζια 6 ατόμων γεμάτα και αρκετά άτομα όρθια.

    Οι πληροφορίες σου δεν ήταν σωστές.

    Να σε πληροφορήσω πως αν ο κόσμος ήθελε να δει στριπερ θα πήγαινε και σε κάποιο στριπτιζάδικο.
    Δεν είχε λόγο να έρθει στου ψυρρή για να δει strip show.

    Και διαβάζοντας αυτά που γράφεις μπαίνω στο προφίλ σου και μετά κατάλαβα.

    Δείξε μου τον φίλο σου , για να σου πω ποιά είσαι!!!


       
     
  5. naida

    naida Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Εγώ γιατί θυμάμαι οτι εσύ ήθελες να μάθεις εντυπώσεις για το πάρτυ;   
    Ενώ σε αυτό σου το ποστ κάνεις μια περιγραφή αυτών που σου μετέφεραν.
      Πολλ μάλλον θα είναι για να καταλάβεις πως το είδε ο καθένας  
     
  6. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    δικο μας;μας;σας;
    ε οχι το μας ανηκει μονο στην ομαδα που καναμε το σωου.Αρκετα με τις οικιοποιησεις.
     
  7. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Το δικο Μας σωου λοιπον ο ασχετος κατ εσε κοσμος το παρακολουθουσε μαγεμενος!!!
    Ημουνα εκει και τους ειδα.Δε μεταφερω φημες
     
  8. spectrum

    spectrum Regular Member

    Re: Απάντηση: Sinners in Heaven


    Tα δικα σας show ηταν ωραια αλλα μην παιρνεις ορκο οτι ο κοσμος τα παρακολουθουσε μαγεμενος!
    Γιατι εκει ημουνα και εγω και τους εβλεπα και ειδικα οταν βγηκαν τα strap οn oι vaniloparees διπλα μου
    εσκασαν στα γελια...Που να τους εξηγει κανεις εκεινη τη στιγμη βεβαια  
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Στα σχόλια κάποιων συγκεκριμένων μελών η ειρωνεία είναι αναμενόμενη αν και όχι ευπρόσδεκτη. Αυτή φυσικά δεν εκφράζει τίποτε περισσότερο από την ζήλια και κακία που κρύβουν μέσα τους κάποιοι που έχουν ήδη χαρακτηριστεί από όλους μας "κάπως" μια που ξέρουμε καλά τι αντιπροσωπεύουν σε κάθε μας εκδήλωση.
    Όσοι ήμασταν εκεί περάσαμε πολύ όμορφα. Αυτό έχει για μας ιδιαίτερη αξία.

    Spectrum αν υπήρξαν κάποια vanilla άτομα που γέλασαν με τα δικά μας show δεν το ξέρω. Είδα όμως δικά μας άτομα να γελούν με τα ηλίθια και ανούσια striptease. Όπως επίσης είδαμε στα stripteaseτους θαμώνες να αδιαφορούν και να πίνουν το ποτάκι τους χορεύοντας, χωρίς να δίνουν σημασία στις χορεύτριες Αυτό που πρόσεξα επίσης είναι ότι τα vanilla άτομα κοίταζαν με προσοχή ίσως και λίγο ξαφνιασμένα για το Kinky που έβλεπαν να εξελίσσετε μπροστά στα μάτια τους. Επίσης αυτό που έχω να πω είναι ότι οι φίλοι μας εντυπωσίασαν με την παρουσία τους θετικά Αυτά το μάθαμε και εκ των υστέρων από τους ίδιους τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού που ευχαρίστησαν τα παιδιά για το θέαμα που προσέφεραν και που όπως μας είπαν οι ίδιοι άρεσε στους θαμώνες του.
    Πάντως ήταν κρίμα που εσύ spectrum καθόσουν απομονωμένος και εξόριστος μακριά από την παρέα μας. Μας θύμισες κάτι από τον Αρτέμη Μάτσα.

     
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Το θέμα είναι οτι περάσατε πολύ όμορφα, τώρα το τι λέει ο καθένας.. ο θεός για αυτό μας έδωσε δύο αυτιά από το ένα να μπαίνει και από το άλλο να βγαίνει και να πηγαίνει φυσικά στο καλάθι των σκουπιδιών...
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Μπραβο παιδια. Τελεια!! Και εις ανωτερα.







    (ας οψονται τα *^%*&^%&*^#$$@^^%*&%& τα report) 
     
  12. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Που τα ακουσες ολα αυτα καλε, μας εβγαλαν στο δελτιο των 8???  Φτου γαμωτο και δεν προλαβα να πουδραρω λιγο τη μυτη μου...

    Εκτος απο το οτι τα ατομα του forum ηταν πολυ περισσοτερα απο 3 (?), φυσικο και αναμενομενο ηταν πολυς κοσμος να ειναι vanilla αφου δεν επροκειτο αποκλειστικα για καποιο bdsm/fetish event. Καποια πραγματα ειναι αυτονοητα.
    Επισης δεν αληθευει πως οταν βγηκαν τα δικα μας show αρχισαν ολοι οι θαμωνες να σκαλιζουν τη μυτη τους/να πετανε ζαρζαβατικα στη σκηνη/να τρωνε πασατεμπο/να ξυνουν τα @@ τους και να σφυριζουν αδιαφορα κοιτωντας το ταβανι, το αντιθετο μαλλιστα 

    Συμβουλη της ημερας: Μην πιστευετε ολα οσα ακουτε!  



    Δεν ειναι ολος ο κοσμος εξοικοιωμενος με τα strap on dear, εμενα παντως μια χαρα μου σηκωθηκε! Αλλα και αυτοι μια χαρα καυλωσανε σε πληροφορω.. 

    Ετσι ακριβως φιλτατη, εμεις για μια ακομα φορα περασαμε super και θα το ξανακανουμε. Παρουσιολογιο παντως δεν κραταμε, οποιος θελει ερχεται 

    Και επειδη με αυτα και με εκεινα ξεχαστηκα, τελειωνοντας να ευχαριστησω την Afrodyte, thn Enfer Bride και τον Dennis για την αψογη συνεργασια.. Ολους τους αγαπημενους φιλους που μας τιμησαν με την παρουσια τους και καποιοι βοηθησαν κιολας (οχι αυτους τους τρεις που λενε οτι ηρθαν, τους αλλους. λολ).. Τον phoenixxx ιδιαιτερως που με εντυνε, μου εδενε κορσεδες και μου γυαλιζε τα latex αλλα κυριως που αντεξε την υστερια μου ολη νυχτα. Και φυσικα τη Sm_Art_Lady που χωρις εκεινη δε θα ειχαμε κανει ποτε τιποτα! 

    Να ειστε ολοι καλα!