Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sinners in Heaven

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Χαρηκα πολυ που περασατε ομορφα, εγω απλα καποιες ερωτησεις εκανα και ειπα και της αποψεις μου για αυτα τα μεγαλα events περα τουτου δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν.

    Υ.Σ . αναρωτιεστε γιατι ειναι ενεργα και γραφουν μεσα στο φορουμ 50-60 μελη και τα υπολοιπα απλα παρακολουθουν εχω την εντυπωση οτι αυτο το κανουν γιατι απλα φοβουνται για το οτι γραψουν θα δεχτουν επιθεση απο αλλα μελη. ευχαριστω πολυ εδω το κλεινω και περα τουτου δεν θελω να συνεχισω αλλο.
     
  2. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Sinners in Heaven

    Θα ήθελα να πω 2 πράγματα :
    1.Σχετικά με το σόου ήταν υπέροχο και το ξέρουν όλοι όσοι ήταν εκεί !
    Φυσικά μέσα σε τόσο ΠΟΛΥ κόσμο θα υπήρχαν και κάποιοι …λίγοι που ενδεχόμενος να μην τους ενδιέφερε η να μην τους άρεσε . Το σίγουρο είναι ότι παρά το ότι εγώ πήγα αρκετά αργά και λογικά ο κόσμος θα έπρεπε να ήταν κουρασμένος και με μειωμένη προσοχή στο θέαμα , σας πληροφορώ ότι ήταν ΟΛΟΙ με τα βλέμματα στραμμένα στη σκηνή μέχρι που τελείωσε το σόου και άδειασε το μαγαζί αμέσως !
    Αυτό από μόνο του λέει πολλά !
     
    Last edited by a moderator: 5 Νοεμβρίου 2008
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ειχαμε ανακοινωσει κατι γι αυτο και τελος. δεν εχω να πω κατι αλλο. αναγκαστηκαμε να αποκλεισουμε 2 μελη . γιατι δεν ηταν η πρωτη ουτε η 2η ουτε η 3η φορα. καλα εχουμε ηρεμισει χωρις τις ανοητες αυτες διαμαχες.