Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

slaughtering απο γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος masada, στις 24 Μαϊου 2007.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αυτό και αν είναι ανωμαλία!!!!!
    Γιατί ρε φίλε? Ζωάκια? Εγώ δεν αντέχω να τα βλέπω ούτε στην τηλεόραση αυτά.
    Έλεος!!! Το άκρον άωτον της ανωμαλίας!!!
     
  2. Dolce

    Dolce Regular Member

    Χαιρομαι ειλικρινα.   Ελπιζω και ευχομαι παντα να το περιμενεις αυτο απο εμενα ως απαντηση.  
     
  3. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Χωρις να θελω να το παιξω το εξυπνο "επαρχιωτακι" που θελει να "διδαξει τους υπερευαισθητους ανθρωπους της πολης",προσπαθειστε να δειτε περα απο το σοκ της εικονας και της πραξης..κρυβει πολλα αυτο το φετιχ..και μολις τωρα το συνειδητοποιω.
     
  4. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Απάτητα εδάφη για μένα παιδιά.Θα μου επιτρέψετε να συνταχθώ με τα ζώα.
    Τώρα θα μου πεις ποια ζώα .....
     
  5. Hercules

    Hercules New Member

    Όπου ακούς πολλά "κεράσια"
    πάρε μικρό καλάθι.
     
  6. Eri

    Eri

    Α δεν ηξερα οτι ηταν φετιχ αυτο.....
    Απο μικρη μ'αρεσ ενα βλεπω τη γιαγια μου να σφαζει τα κοκορακια....κ την προσεχα απο την αρχη απο το κυνηγητο τους μεχρι το αδειασμα του στομαχιου οπου μου εξηγουσε και τι ειχε μεσα(το καλυτερο μου ηταν αυτο) και το τελικο ξεπλυμα.....
    Επισης το Πασχα στο χωριο μ'αρεσε να βλεπω να σφαζουν το κατσικακι οπως ετυχε να δω και εναν ξαδερφο να σφαζει κουνελακι...
    Φιλοζωη ειμαι αλλα οχι υστερικη να λεω οτι επειδη ημουν στο σφαξιμο του ζωου δεν το τρωω κιολας.....αλλο το ενα αλλο το αλλο......
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Τα γούστα είναι γούστα.
    Και τα βίτσια είναι βίτσια.
    Και τα αποδέχομαι.
    Το να σφάζουν ένα ζώο για να το φάνε, ας παρευρεθούν όσοι θέλουν για να απολαύσουν το σφάξιμο.
    Το να σφάζουν όμως ένα ζώο για διασκέδαση (και ειλικρινά το λέω), θα έκοβα το ζώο σε κομματάκια και θα το έχωνα στον κώλο του καθενός που παρευρίσκεται.

    Και αυτό γιατί δεν θα είχε καμιά διαφορά από το να μαζέψω μερικούς σκλάβους (σκυλάκια τους αποκαλεί κάποια από εδώ μέσα) και να αρχίσω να τους σφάζω σαν καλά ζωάκια προς διασκέδαση των υπολοίπων
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    και γω με τα απανταχού ζωάκια είμαι παιδιά!!

    Δηλαδή και αμα εγω ονομάσω φετίχ να σφάζω δεμένα σκλαβάκια και φιμωμένα ή να κατακρεουργώ Κυρίαχους?? δεν ειμαι δολοφόνα?
    όχι για να ξέρω αν είναι να αρχίσω απο αύριο!!

    Στο βωμό της ελευθερίας και της "άνεσης" δεν βλέπω ότι μπορούμε να προσφέρουμε θυσία την όποια στοιχειώδη ανθρώπινη συμπεριφορά και κυρίως το δικαίωμα στη ζωή!!
    (ακόμα και των ζώων!! έλεος δηλαδή!!!)
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Οι boot lovers και οι λάτρες του leather θα εκφέρουν άποψη;  
     
  10. Dolce

    Dolce Regular Member

    Προς τους ζωολατρεις: Την πιθανοτητα να μιλαμε για φαντασιωση την εχετε σκεφτει;  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Να μην προσθέσω σαν ερώτημα αν σκέφτονται όλα εκείνα τα ζωάκια με των οποίων το δέρμα φτιάχνεται όλο εκείνο το BDSM stuff ?  
     
  12. Eri

    Eri

    Τελικα σα να τα μπερδεψαμε λιγο.....
    Οσοι εχουν "εμπειρια" σε σφαγες το βλεπουν καθαρα πρακτικα το θεμα......Οτι δηλαδη σκοτωνουμε το ζωακι για νακαλυψουμε μια φυσικη αναγκη (την πεινα) και απο κει και περα οσοι τη βρισκουν ετσι ολα ωραια.....
    Απο την αλλη ειναι οσοι ακουσανε σφαξιμο και νομιζουν οτι πιανουμε και σκοτωνουμε οτι εχει 4 ποδια ειναι μικρο χνουδωτο και χαριτωμενο.......
    Και μπαινει σα σφηνα και ο Incomplete να ριξει λαδι στη φωτια με τα οικολογικα του.....
    Εγω που εχω και βιντεακι με τη γιαγια να σφαζει κοτα ειμαι πολυ ανωμαλη τελικα?ε?ε?ε?