Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος someone, στις 27 Φεβρουαρίου 2012.

  1. totipota

    totipota New Member

    Απάντηση: spitting

    είναι ιδιαίτερα ερεθιστικό σαν αίσθηση.Αυτό που δεν έχω δοκιμάσει είναι σε
    public play ή και ακόμα σε δημόσιο χώρο με άσχετο κόσμο να σε βλέπει.
     
  2. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: spitting

    Στην πρώτη μου συνάντηση με έναν Αφέντη το πρώτο που έκανε ήταν να με φτύσει με δύναμη στο πρόσωπο και να με χαστουκίσει. Τρόμαξα, αισθάνθηκα αμήχανα, βαθύτατα ταπεινωμένος και εξευτελισμένος, αλλά του παραδώθηκα αμέσως!!! Είναι απλά υπέροχο 
     
  3. Απάντηση: spitting

    Είναι αυτό που μου αρέσει περισσότερο. Φαντασίωση μου είναι να με φτύνουν αμέτρητες γυναίκες για πάρα πολύ ώρα στο πρόσωπο μου και να ασπρίζει από της ροχάλες και να μην πλένομαι μέχρι να εξατμιστουν
     
  4. Mr. Unknown

    Mr. Unknown Regular Member

    Απάντηση: spitting

    Η πρώτη Sub που είχα ποτέ το είχε ως ένα απο τα αγαπημένα. Γενικά δεν το θεωρούσε ως υποτιμητικό οπότε έγινε κάτι ως κίνηση επιβράβευσης ή γενικά όταν ήθελα να την ενθαρρύνω. Πολ λες ήταν οι φορές που απλά ήταν δεμένη απο το λουρί της σαν ένα σκυλάκι με 2-3 spits και ένα αχανές χαμόγελο στο πρόσωπο της. Γενικά και ειδικά στο BDSM όλα είναι στο μυαλό, κάτι το οποίο κάποιοι το θεωρεί σιχαμερό, άσχημο, ανεπίτρεπτο ή οτιδήποτε άλλοι τόσοι μπορεί να το θεωρούν ακριβώς το αντίθετο.
     
  5. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    απαραιτητο, ομως τι γινεται αν στεγνωσεις?
     
  6. someone

    someone New Member

    Απάντηση: spitting

    Και εγώ γουστάρω όταν με φτύνει ο άντρας που είμαι γονατιστός μπροστά του
     
  7. teddy boy

    teddy boy Regular Member

    Απάντηση: spitting

    δεν εξατμιζονται.ξερενονται 
     
  8. requiem4ad

    requiem4ad New Member

    Απάντηση: spitting

    και ενα απο τα πραγματα που βγαζει μοναδικη καυλα σε πολλους!
     
  9. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: spitting

    χμμμμ τρελαινομαι να ειναι ο σκλαβος μου γυμνος στο πατωμα, να του παταω το μοριο (χεχεχ θεος να το κανει μοριο) και να καπνιζω. τον παταω με ολο το βαρος μου και μενει με ανοιχτο το στομα. το χρησιμοποιω για τασακι φυσικα και να φτυνω αργα αργα μεσα σε αυτο.... τελεια καυλα ειναι.....
     
  10. Φτυσιμο.....μάλιστα.... από τα χειρότερα που μπορείς να μου κανεις στο πρόσωπο.. σε άλλες περιοχές μπορεί να λειτουργήσει σαφώς ερεθιστικά.
    Στο πρόσωπο Το θεωρώ humiliation υψίστου βαθμού. τι συναισθήματα θα με κατακλισουν εκείνη την στιγμή?! Θυμός.. πολύ θυμός για το άτομο που μου το έκανε ,σε σημείο που να θέλω να τον χτυπήσω ..ντροπή, απογοήτευση ,ξενερωμα..
    Στα άλλα σημεία του κορμιού μου πέραν του προσώπου το φτυσιμο θα ήταν αποδεκτό αλλά δεν θα έπρεπε να συνοδευεται απο απαξιωτικες κουβέντες.. ξεχωριστά το κάθε ένα σε άλλες στιγμές δεν με ενοχλούν.. γενικά αυτό το humiliation thing δεν το θέλω καθόλου..
     
  11. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Η απόλυτη καυλα. Spitting στο στόμα και στο πρόσωπο + σφαλιάρες + deepthroat.
     
  12. Γαμησε την κιολας ρε φίλε να πούμε..