Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Story challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 3 Ιουλίου 2015.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

     
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Την άρπαξε από τα μαλλιά και τη σήκωσε όρθια από το κρεβάτι. Την τράβηξε κοντά Του, της δάγκωσε το κάτω χείλος και τη γονάτισε.

    "Έλα μαζί Μου" της είπε. "Στα τέσσερα, είσαι και το κουτάβι Μου, το θυμάσαι;".

    "Μάλιστα Αφέντη μου".

    "Α γιατί είχα καιρό να σε πω έτσι...".

    Την καθίζει στην τουαλέτα και έρχεται κοντά της.

    "Άνοιξε το στόμα σου".

    "Σήμερα δεν θα πλυθείς, θα πας έτσι στη δουλειά. Θέλω να κρατήσεις τη γεύση, τη μυρωδιά. Θέλω να με ξέρεις και από αυτό. Θέλω αν σου κλείσω τα μάτια σε ένα δωμάτιο με 100 άνδρες να μπορείς να Με βρεις από τη γεύση Μου και τη μυρωδιά μου" της είπε.

    Στοχεύει στη γλώσσα της...

    Προκαλώ τον @whisperer να συνεχίσει την ιστορία  
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κρατωντας τη απο τα μαλλια τριβει το πουτσο του στα χειλια της,σπρωχνει βιαια στο στομα της και αρχιζει να
     
    καποια στιγμη βγαινει της ριχνει ενα χαστουκι στο προσωπο..
    Δωσε μου τη γλωσσα σου τσουλι..τη ξαναπιανει απο το μαλλι και
     
    μπραβο το πουτανι παρτα για μενα βρωμομουνο,συμμορφωνεται και
     
    οι εκφρασεις του προσωπου της τον καυλωνουν τοσο πολυ,δε κρατιεται αλλο..
     
    τη πιανει απο το μαλλι και τη σερνει στο καθρευτη..της δειχνει το προσωπο της στο καθρευτη και.....
    ας συνεχισει η @esmarol
     
  4. Αν και οι πρώτες αναζητήσεις στον κόσμο του γλουτιαίου φετιχισμού έγιναν στα 16 με κρυφοκοιτάγματα των μητρικών οπισθίων από τις πολύ προκλητικές γυμνές εξόδους λουτρού και καλοκαιρινών διακοπών που πιστεύω ότι όλα τ αγόρια έχουν βιώσει,εντούτοις η πρώτη αληθινή μου εμπειρία σαδιστικού και φετιχιστικού στενού δεσμού ήρθε στα 22.Καλοκαίρι σε βόρεια επαρχιακή πόλη εργαζόμενος ως παρατηρητής και προστάτης των μικρών παιδιών που έπαιζαν στην πισίνα του ξενοδοχείου λίγο έξω από την πόλη.Γύρω γυρω καυλομανάδες να λαδώνουν τα θεσπέσια καλοπεριποιημένα πόδια τους με τις πατουσάρες τους και να με κοιτούν να νοιώθω ότι με ΄γδύνανε μέσα από τα μαύρα τους γυαλιά.Πρωινά που οι σύζυγοι τους λείπανε στην δουλειά και οι ευκατάστατες κυρίες εφερναν τα μικρά για να παίξουν ενω αυτές για να επιλέξουν με ποιον μπάρμαν η γυμναστή ή επιστάτη πισίνας θα γαμηθούν σαν πρόστυχες πόρνες πάνω στα δωμάτια που κλείνονταν μόνο για δυο τρείς ώρες.
    Αναμεσα τους η Ντότα.Πλούτος που μύριζε χωριατίλα(με την κακή έννοια-κι εγώ χωριατόπαιδο είμαι) από τα δέκα χιλιόμετρα.Clk κομπρέσσορας παρκαρισμένος και καλογυαλισμένος και ο πιτσιρίκος ειδικά αφημένος στα χέρια μου να του μάθω κολύμπι.Ήδη στην πρώτη εβδομάδα εκείνη μου μιλούσε στον ενικό δίνοντας μου κάθε μέρα ολο και διαφορετικές οδηγίες για το τι πέπει να κάνω με τον μικρό που είναι ατίθασος και πως πρέπει να μεγαλώνει ένα παιδί.Στα μισά της δεύτερης εβδομάδας ήρθε το πρώτο χαρτάκι την ώρα που έδινα το χέρι της καλημέρας.''Στο 24'' σε μισή ώρα.Η καρδιά μου πάγωσε.Ήταν θεόμουνο και εγώ δεν επρίμενα ποτέ ότι θα με εβλεπε ερωτικά όχι γιατί θεωρούσα τον εαυτό μου εμφανισιακά ασχημο αλλα απλά γιατί ήμουν πολύ μικρότερος και παιδί του λαού σε σχέση με τη δική της μπουρζουαζία.
    Η καύλα μου πήγαινε να σπάσει.Την έβλεπα να μιλαέι με τις κολλητές της και να χασκογελάνε κοιτάζοντας με.Στα 2 λεπτά σηκώθηκε με ένα παρεό και τη θεσπέσια κωλάρα της και μπήκε μέσα.Ζαλίστηκα δεν ήξερα τι να κάνω.
    <<Ε εε Κώστα σε τρία λεπτά πάω λίγο τουαλέτα και θα παρω κατι από το αυτοκίνητο με αλλάζεις λίγο?>>
    <<Ναι ρε μαλάκα οκ!>>
    Ο φίλος μου και συνάδελφος ήταν η σανίδα σωτηρίας.Η καρδιά μου χτυπούσε δυνατά καθώς πατούσα το κουμπί του ασανέρ.Δευτερος όροφος.Κατευθύνθηκα στο δωμάτιο της σαν το κοριτσάκι με το ποδήλατο στη Λάμψη του Stephen kING.Aυτή σχεδόν στο 180 με καλό στήθος όχι πολύ μεγάλο αλλα με ρωγάρες μελαμψές.Ο κώλος της ήταν μεγάλος καμπυλωτός όχι όμως ξεχειλωμένος.Και αυτό το βλέμμα ανάμεσα στα σγουρά ριχτά της μαλλιά ...μμμ αυτό το αφοπλιστικό βλέμμα που σου έκοβε τα αρχίδια.
    Χτυπησα την πόρτα.Απο μέσα μια φωνή αυστηρή.<<Ανοιχτά είναι.....>>Μπήκα δειλά.Είχε κατεβάσει τα στόρια και ισα που εμπαινε λίγο φως από τις γρίλιες.Διέκρινα το σωμα της.Γυμνή λαδωμένη με ένα θεσπέσιο αρωμα σχεδόν μεθυστικό και σταυροπόδι σε μια καρέκλα απέναντι μου από την κεντρική πόρτα του δωματίου.Κάπνιζε.
    <<Πιστεύω ότι ξέρεις γιατί σε φώναξα έτσι γιατρε?>> (αν και δεν είχα τελειώσει ακόμα την σχολή κατά παράξενο τρόπο όλοι με φωνάζανε γιατρό)
    <<Κοιτάξτε ειλικρινά σας μιλάω δε θέλω μπλεξίματα>> είπα με τρεμάμενη σχεδόν φωνή
    <<Χαχαχαχαχαα>> γέλασε τόσο δυνατά που τα παιξα...σχεδόν το γέλιο της έμοιαζε δαιμονικό.
    <<Θα μεγαλώσεις...>> απάντησε.
    <<Κοιταξε να δείς >>Μου ξαναλέει.
    <<Αφού ήρθες ως εδώ τώρα θα παιξεις με τους δικούς μου κανονές.Για να μη σε καρφώσω λοιπόν θα κάνεις ότι σου λέω
    Πρώτα απ όλ α το μαγιό θα φύγει.>> Δίστασα...
    <<Ελα ελα μη χάνουμε χρόνο >>φώναξε και σηκώθηκε με νεύρο ερχόμενη προς τ αμένα.ήταν γυμνή.Υπάκουσα και έμεινα γυμνός.
    <<<Χμμμ για να δώ...εντάξει εχω δεί και μεγαλύτερα αλλα μου κάνεις..>>
    Την αμέσως επόμενη στιγμή ενιωσα το κεφάλι μου να στριβει πιασμένο από τα μαλλιά μου να με γονατίζει και να μου τοποθετεί το πρόσωπο ανάμεσα στα κωλομάγουλα της.Ηταν για μένα κατι πρωτόγνωρο.Ως τότε γαμούσα τις συνομίληκες μου οπως εγώ ηθελα έχοντας πάντα το πάνω χέρι.Εγλειφα και μυριζα την τρύπα της μπρός και πίσω και κάτω.
    Με πίεζε μέσα στη σχισμή της ένιωθα να πνίγομαι να δυσανασχετώ προσπαθούς ανα την απωθήσω αλλα κάθε φορά που το έκανα με πίεζε έτσι όπως ημουν γονατιστός περισσότερο.Καπου καπου όταν πνιγόμουν στα βογκητά εβγαζε το κεφάλι μου να πάρω ανάσα και μετά ερχόταν με το μουνί απέναντι μου και πάλι τα ίδια.Τελείωσε πανω στο πρόσωπο μου με σπασμούς με γέμισε υγρά του μουνιού της.Μόλις έκανα να σηκωθώ με το ένα ποδι με πιεσε κατω και με τοποθέτησε ανασκελα.Το πνίξιμο μου τώρα ανέλαβε ένα ένα τα πόδια της.Τα εφθανε ως το λαρύγγι πνιγόμουν δυσανασχετούσα αλλα ισα που αντίκρυζα στο λιγοστο φώς το ωραιο ξυρισμένο αλλα όχι αποτριχωμένο μουνί της.
    <<Αυτά>> μου ψυθίριζε <<κωλοπαίδι μόνο για αρχή.Θα έρθουν κι αλλα>>.Και με κλώτσαγε λέγοντας μου πόσο αρχίδι είμαι που τόλμησα να σκεφτώ μέσα μου ότι θέλω να τη γαμήσω. Πανω που ήμουν σε φουλ στύση και έπαιζε με τις πατιύσες της τα αρχίδια μου το κινητό της χτύπησε.Ηταν μάλλον καποια από τις κολλητές της .
    <<Ναι ναι …ότι είπαμε ναι κατεβαίνω>>.Σηκώθηκα ακαριαία …Μα εγώ??,,,,(περιμένοντας να με κάνει να χύσω η να τη γαμησω) <<Βαλε το μαγιο σου τώρα και τσακίσου θα τα ξαναπούμε όταν θέλω εγώ…>>
    Ντυθηκα ταπεινωμένος.Το πρόσωπο μου μύριζε μουνίλα και καθώς εβγαινα ενοιωθα να με κοιτάει ο ρεσεψιονιστ υποτιμητικά.Τι ντροπή θεέ μου και …τι κάβλα παράλληλα…Περίμενα πως και πως την επόμενη μας συνάντηση………
    Συνεχίζεται.....
     
  5. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    xaxaxaxa! εκλαψα, βρε σπαρτακε!
     
  6. Έτσι. Πουτσα, βια, δάκρυα και δρακουλινια.
     
  7. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Μα αυτη η τελευταια λεπτομερεια ειναι που με κανε και δακρυσα... <3
     
  8. Oner

    Oner New Member

    χιλιοειπωμένα και χιλιογραμμενα όλα...
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Δεν υπάρχει παρθενογένεση στην τέχνη....  (ούτε και στο bdsm, όσο κι αν χτυπιόμαστε όλοι...) 
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κάθε ένας που γράφει ή ξαναγράφει κάτι είναι νομοτελειακό ότι θα προσθέσει και κάτι από τον εαυτό του, δεν γίνεται αλλιώς  
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Εκείνο το μεσημέρι ήμουν τόσο κουρασμένη...

    - Ω πονάω Κύριε... νιαούρισα και κόλλησα πάνω στο σώμα Του.

    - Πού πονάς γλυκό Μου;

    - Να να να εδώ εδώ... είπα και γύρισα μπρούμυτα κουνώντας την πλάτη μου.


    Όταν με ακούμπησε και άρχισε να μου κάνει μασαζάκι γουργούρισα με ικανοποίηση ότι πέτυχα τη γλυκούτσικη φροντίδα που νόμιζα ότι ήθελα.


    Πρέπει να έμεινα σε αυτή την πεποίθηση για περίπου ένα τεταρτάκι. Ενώ με έτριβε έκανα μικρά γουργουρητά και βογκητούλια για να δείξω πόσο μου άρεσε και να... ενθαρρύνω αυτό που ήθελα να πάρω και νόμιζα ότι έπαιρνα.


    - Αααχχχ ναιιιι... και τα ποδαράκιααα... νιαούρισα σε σιχαμένο βαθμό όταν ένιωσα το χέρι Του να γλυστρά μετά το βουναλάκι που ενώνει τη λεκάνη με τα πόδια.

    Με μεγάλη προθυμία προσπάθησα να ανοίξω και τα πόδια μου όταν ένιωσα την παλάμη Του να γλυστρά ανάμεσα στους σταυρωμένους μηρούς μου.

    Πριν προλάβω να το "παίξω" ότι... αχ όχι εντάξει μη Σας κουράζω άλλο να με τρίβετε (εννοώντας βέβαια "ζουλήξτε με μέχρι τη Δευτέρα Παρουσία")... κατάλαβα ότι μου είχε κλειδώσει τα πόδια με τα γόνατα Του.


    Ο αντίχειράς Του γραπώνεται μέσα μου και κλείνει τη λαβή του αρπάζοντας όλο το υπόλοιπο τρίγωνο ανάμεσα στα πόδια μου με τα υπόλοιπα τέσσερα δάχτυλά Του.

    Τραβάει όλο μου το σώμα από εκεί... προς το μέρος Του.

    Δεν ξέρω πώς θέλει να κουνηθώ. Δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω τα πόδια μου, να κουνηθώ, να τραβηχτώ, να...


    Νιώθω αυτό το τόσο καυλωτικό αίσθημα απελπισμένης ανημπόριας που νιώθω κάθε φορά... Αυτό που θέλω να ουρλιάξω σαν παρθένα που ποτέ δεν είχε καν ακούσει τι είναι η σεξουαλικότητα... τι θέλεις να κάνω;; Τι; Πώς να κινηθώ; Μη με αφήσεις έτσι, μίλα μου, δώσε μου διαταγές, δεν ξέρω να το κάνω, δεν το έχω ξανακάνει... Νιώθω ότι αν με αφήσει θα "παγώσω" στον τρόμο, τον τριγμό ενός τώρα που απλώνει σαν ωστικό κύμα εξολοθρεύοντας την έννοια του χρόνου!

    Νιώθω κάθε φορά ότι δεν έχω βγάλει ποτέ το λευκό φόρεμα της παρθενίας...


    Το χέρι Του με τραβάει και με σπρώχνει ταυτόχρονα. Τα δάχτυλα αλλάζουν θέσεις. 4 + 1 αυτή τη φορά!! μου βγαίνει το γρύλισμα σκύλου...


    Ανασηκώνεται από το πλάι μου και με καβαλάει κλειδώνοντας τα πόδια μου ανάμεσα στα γόνατα Του. Με το άλλο χέρι Του μου κλείνει το στόμα και τη μύτη.


    - Ανάσαινε... μου λέει έντονα και κοφτά!! Να Με ανασαίνεις!! Ανάσαινε μόνο τη μυρωδιά Μου!


    Ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι όποτε αναπνέω ελεύθερα τον αέρα ασφυκτιώ!!!


    Οι ανάσες μου είναι λαίμαργες! Θέλω... θέλω... θέλω... έχω ανάγκη αυτή την ανάσα. Αυτό τον αέρα!!


    - Γαμήσου πάνω στο χέρι Μου!!

    ...

    - Κι άλλο!!! ξαναφωνάζει...

    ...

    - Έτσι!!! Πώς χορεύεις;; Γαμήσου πάνω στο χέρι Μου!!

    ...

    - Μπράβο! Χύσε...

    Αντί να χαλαρώσει το σπρώξιμο, το εντείνει!!

    - Χύσε ξανά! Τώρα! φωνάζει...

    Το κεφάλι μου τινάζεται ασυναίσθητα.

    Παίρνει το χέρι από το πρόσωπο μου. Το κολλάει στον αυχένα μου και με κολλάει με το πρόσωπο στο στρώμα!

    - Εκεί! Τώρα χύσε ξανά!!!

    ...

    Δεν θυμάμαι πόσες φορές άκουσα αυτό το ξανά... εξάλλου το ωστικό κύμα είχε καταστρέψει το χρόνο.

    Δεν θυμάμαι πόσες φορές το χέρι Του κι Εκείνος πήραν τη θέση μέσα μου...


    Τραβήχτηκε με ένα άγριο μουγκρητό και ξάπλωσε πάνω στην πλάτη Του δίπλα μου. Τινάχτηκα με ενέργεια που δεν σκεφτόμουν καν ποτέ ότι θα είχα και πήγα προς το μέρος Του.


    με κοίταξε...

    Τον κοιτούσα ήδη με το λατρευτικό βλέμμα της ξεθεωμένης από την ηδονή, εξαρτημένης σκύλας που ξέρει ότι μόνον εκείνο το "χέρι" μπορεί να τη θρέψει και να την κρατήσει στη ζωή. Αν υπάρχουν άλλα χέρια; Ούτε καν μπορεί να τα σκεφτεί...


    Σφίγγει με το χέρι Του τα μάγουλά μου... σκέφτομαι ότι θέλει να Του δείξω τη γλώσσα μου. Το κάνω. Γελάει ικανοποιημένος. Πιπιλάει την άκρη της γλώσσας που έχω βγάλει ξέπνοη έξω από το στόμα μου... Προσπαθώ να αγγίξω τα χείλια Του...


    με σπρώχνει από το κεφάλι... Κλειδώνει το λαιμό μου με τα γόνατά Του ενώ γλυστράει πάνω στη γλώσσα μου...


    - Ανάβω τσιγάρο! Μέχρι να το καπνίσω να Με έχεις κάνει να χύσω!...