Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

stranger things @ hole

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 15 Σεπτεμβρίου 2020.

  1. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Μαζεύτηκαν πολλοι βρε Ντίνα ποιον να πρωτοκάνω;   
     
  2. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Για να μην κάνω διαφήμιση, αρκεί ένα googling με "κιτ μοριακής κουζίνας".
     
  3. Κάποια ιδέα θα βρούμε να "χαλάσει" η κατάψυξη, χωρίς να φαίνεται ότι κάποιος έβαλε το χέρι του!!! Δεν μπορεί!!! Τόσες και τόσες ιδέες έχουμε, γενικότερα!!!
    Όσο για τον Ιανό........ ένα δίκιο το έχεις!
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Το διαβάζω και ανατριχιάζω, αυτό φαντάζει με το τέλειο έγκλημα, μα σε τι φόρουμ ευρισκόμεθα πια, συνάδελφοι; Και πόσο απροστάτευτοι είμεθα...τι να πω;

    Σατανικό.... προς στιγμή νόμισα ότι έβλεπα θρίλερ. Και έλεγα ότι δεν τα φοβάμαι, πανάθεμά με.
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2020
  5. Δεν ξέρω για εσάς, αγαπητέ, προσωπικά, όταν ήμουν μικρή, η χαρά μας ήταν να ετοιμάζουμε τα "τρομερά παγάκια" (παγάκια με φύλλα, μύγες, χαρτάκια κτλ) και να τα σερβίρουμε σε ποτήρια με νερό (όχι τίποτε άλλο να φαίνονται κατευθείαν, με το που τα δίναμε στο ανυποψίαστο θύμα!!!!).
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Την σφαιροποιηση την ανέφερα πρώτη σε απάντηση του AouroraBorealis....το κιτ μου λείπει μόνο.
    Αν το επιχείρημα πετύχει θα ήθελα παρακαλώ περισσότερες λεπτομέρειες 
     
  7. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Χάθηκα στον χαμό των μηνυμάτων.
    Δευτέρα όμως θα έχω update.

    Το Νόμπελ θεωρίας @blonde mermaid
    ... το πειραματικό διεκδικώ!!
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Ευτυχώς δεν σας επισκεπτόμουν ο δόλιος!

    Μα πού έχουμε μπλέξει;
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε τραπεζα σπερματος μπορειτε να βρειτε ετοιμα παγακια σπερμα!!
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Λογικά θα πρέπει το νερό να είναι πολύ κρύο προκειμένου να μην ζεστάνει και αραιώσει το tabasco όταν έρθει σε επαφή μαζί του.

    Πειραματιζόμενος με κέτσαπ (tabasco δεν είχα άσε που είναι και υποχρέωση της lollipop, βάσει των όρων συμμετοχής στην σχέση, να προμηθευτεί ότι έξτρα της προκαλέσει έξτρα πόνο) άνοιξα τρύπα στο παγάκι με ψιλό κονδυλάκι στο dremel, έβαλα και πάγωσα το κέτσαπ το οποίο όμως δεν στερεοποιήθηκε και κατόπιν έκλεισα την τρύπα με λίγο κρύο νερό. Το αποτέλεσμα ήταν ακριβώς το επιθυμητό   .

    Σε ευχαριστώ ωστόσο για την πρόταση σου, μου αρέσουν πολύ οι άνθρωποι που σκέφτονται μηχανολογικά.
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα σε παρακαλέσω πάρα πολύ να δίνεις σημεία ζωής που και που μετά από αυτά που διαβασα
     
  12. Σαφέστατα! Θα πρέπει ήδη να έχει γίνει παγάκι!!!
    (Το θεωρώ εξαιρετικά σαδιστικό! Όχι ότι ενδιαφέρει κάποιον, απλά θα έσκαγα αν δεν το έλεγα!)

    Εξαιρετική σκέψη... Εν τω μεταξύ, με τα κατάλληλα εργαλεία το αποτέλεσμα είναι πολύ πιο κοντά στο επιθυμητό!

    Σε ευχαριστώ πολυ.
    Καλή συνέχεια, με ενδιαφέρουσες εμπνεύσεις!