Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. Απάντηση: Re: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Χαχαχα... εγω απο την αλλη, αυτη που θα παντρευτω πρεπει να της αρεσει το στραπον! Απαραιτητα!!!
     
  2. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Αυτό ούτε στις ταινείες! Ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες!!! καλύτερα σκηνίτης! χαχα!
     
  3. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Τι εστί "σκηνίτης"; Δεν το ξέρω αυτό.  
     
  4. Giannhs strap

    Giannhs strap New Member

    Απάντηση: Re: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Αυτο ειναι το ιδανικο,να στο κανει η σχεση σου...κι εννοειται πως παντρευεσαι μια τετοια γυναικα!!!
     
  5. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Aν δεν με απατά η μνήμη μου σκηνίτες έλεγαν στα θρησκευτικά αυτούς που κατέφευγαν στην έρημο για να απομακρυνθούν - απομονωθούν από τα εγκόσμια και να "αγιάσουν".
    Τα σέβη μου...!
     
  6. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Τους τελευταίους μήνες βλέπω την ανάγκη μου για σεξουαλικά παιχνίδια αυτού του είδους να γίνεται ολοένα και πιο έντονη.

    Ειλικρινά ανυπομονώ να γνωρίσω κάποια που θα της άρεσαν όλα αυτά.
     
  7. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Ευχαριστώ για την εξήγηση, δεν θα μου πήγαινε ποτέ στο μυαλό  
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Νομίζω πως ο μονος τρόπος για να ζητήσεις strap on από μια γυναικα είναι ανοιχτά. Όχι πλαγίως.

    Όταν κανεις την ερώτηση, αυτή πρέπει να υποδεικνύει μια περιέργεια για σεξουαλικούς πειραματισμούς και ΟΧΙ ενοχες!

    Και συνήθως αυτές οι πλαγιου τύπου ερωτήσεις αυτό δείχνουν. Οποτε αν κάποιος θέλει strap on, ας το πει καλύτερα χωρίς να δειλιάζει. Ανοιχτά.
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Re: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Άντε και στα δικά σας όλοι οι ανύπαντροι  
     
  10. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Καλά, το θεσμό του γάμου τον έχω χεσμένο.

    Αλλα.

    Πως γίνεται να παντρεύεσαι ένα άτομο χωρίς να έχεις ξεκαθαρίσει πρώτα, πράγματα τόσο σημαντικά για εσένα???

    Πες το όσο είναι καιρός!
     
  11. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Γίνεται και παραγίνεται, απαρχής χρόνου, κάτσε μερικά χρονάκια μόνος σαν ξυλάγγουρο και σε εκπαιδεύουν οι συνθήκες μόνες τους να κρατάς κάποια πράγματα για σένα   Εκτός κι αν είσαι βράχος, οπότε δεν έχεις πρόβλημα.
    Επιπλέον, απάντηση στο "Πως γίνεται να παντρεύεσαι ένα άτομο χωρίς να έχεις ξεκαθαρίσει πρώτα, πράγματα τόσο σημαντικά για εσένα???" είναι πως, εν αντιθέσει με σένα, μερικοί δεν έχουν καθόλου χεσμένο το γάμο και για να τον πετύχουν έχοντας τα μισά έστω από αυτά που θέλουν, κάνουν κάποιες "παραχωρήσεις" ας πούμε. Στα 20 είναι εύκολο να πεις ότι έχεις χεσμένο το γάμο, όλοι τον είχαν χεσμένο τότε. Στα 30 όμως; Στα 40; Κρατάμε μικρό καλάθι  
    Εκτός κι αν μιλάμε για περίπτωση ανθρώπου που μένει σταθερός στις πεποιθήσεις του, που κι εκεί αλλάζουν τα θέλω ανάλογα με τις συνθήκες.
    Πάντως όντως πιστεύω αξίζει να κάνει μια προσπάθεια να της το πει.
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Μπορώ να σου με περισσή βεβαιότητα ότι δεν πρόκειται να παντρευτώ.

    Θα μπορούσα να πω πολλούς λόγους γιατί μισώ αυτόν τον θεσμό. Μέχρι και ακραίους όπως το ότι, επειδή είμαι φανατικά άθεος, όταν ο παπας θα έλεγε

    ''παντρεύεται ο δούλος του θεού''

    θα τον πλάκωνα εκείνη την στιγμή.

    Σιχαίνομαι και τους ιδιους τους ιερείς, που ενώ πληρώνονται αφορολόγητα σαν δημόσιοι υπάλληλοι, έχουν πάντα ανοιχτές τις παλάμες για δωροδοκία αλλιώς δεν σου κάνουν και το ''μυστήριο'' οι αισχροί! Ουστ! Πραγματικά ουστ!

    Sorry, άμα τυχόν σε πειράζει η γλώσσα μου. Πάντως κανενός είδους απόρριψη δεν είναι στοχευμένη προς εσένα.