Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Φαντάζομαι ότι ο str8, an είναι σκυμμένος με δεμένα μάτια και η ιδέα και μόνο ότι από πίσω είναι άντρας ( κι ας είναι και κοπέλα), θα σηκωθεί να φύγει άρον άρον   Νομίζω δεν έχει να κάνει μόνο με αυτό που εισέρχεται αλλά γενικότερα με το γυναικείο κορμί που νιώθει κανείς πάνω του  
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σε καταλαβαινω, μονο που αυτο το κορμι μπορει να ειναι ντυμενο με λατεξ, και επειτα οταν τον "τρως" πισωκολλητα και στα 4, λιγο δυσκολο να νοιωσεις το κορμι του επιβητορα.
    Αρα ολα μεσα στο μυαλο ειναι, και αρα υπαρχει η κρυμμενη ενοχη!
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Φαντάζομαι πάλι (συνεχώς φαντάζομαι γιατί δε γνωρίζω πως είναι σαν εμπειρία lol) ότι θα είναι καλύτερα να νιώθεις (όσο είναι εφικτό ανάλογα με τη στάση) το γυναικείο γυμνό κορμί παρά το λατέξ   Ας μας πουν και όσοι έχουν ανάλογες εμπειρίες, τι είναι αυτό που τους αρέσει κυρίως και γιατί θέλουν απαραίτητα γυναίκα  
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    Πάλι καλά που έψαξα αν υπάρχει κάτι παρόμοιο, γιατί ετοιμαζόμουν να ανοίξω νήμα γι' αυτό το θέμα.

    Δεν έχω πρόβλημα να μου ζητήσει ο σύντροφός μου να παίξω μαζί του από πίσω, είτε με στραπ ον είτε με κάτι άλλο, αρκεί να μη γίνει ο κανόνας (να γαμάω δηλαδή εγώ αυτόν αντί για αυτός εμένα). Μια φορά στο τόσο το κάνω με ευχαρίστηση, αλλά όταν βλέπω κάποιους να έχουν ως πρώτη κουβέντα "σ'αρέσει να γαμάς άντρες με στραπ ον;" ε ξενερώνω απίστευτα και όχι να γαμήσω εγώ αυτόν δεν πρόκειται αλλά ούτε καν να ακουμπήσει αυτός εμένα.
    Πριν μερικά χρόνια ήμουν με κάποιον που μου είχε ζητήσει σχετικά νωρίς στη γνωριμία μας να κάνω κάτι τέτοιο. Μετά από κάποιο διάστημα δεν γινόταν και τίποτα άλλο! Είχαν σχεδόν αλλάξει οι ρόλοι και όταν ήταν να κάνουμε σεξ, στηνόταν αυτός στα 4, πήγαινα εγώ από πίσω, γινόταν η δουλειά, έχυνε αυτός και μετά με έγλυφε για να τελειώσω κι εγώ. Σε κάποια φάση, άρχισε να μου λέει και για φαντασιώσεις με she-males κ.τ.λ. Το μόνο που είχε στο μυαλό του, με άλλα λόγια, ήταν με πόσους διαφορετικούς τρόπους/μεθόδους/κ.τ.λ. θα τον έτρωγε από πίσω.
    Ανοιχτόμυαλη είμαι στο έπακρο, αλλά αυτή τη κατάσταση δεν την άντεξα πάνω από 1 μήνα. Ίσως να έχει να κάνει με το γεγονός ότι στον σεξουαλικό τομέα είμαι πιο πολύ bottom, αλλά δεν με φτιάχνει με τ ί π ο τ α να έχει κάποιος σύντροφος μου αυτό το "φετίχ" ως προτεραιότητα (ίσα ίσα με απωθεί).
     
  5. Puma

    Puma Regular Member

    Λογικό να σε απωθεί αφού στην ουσία ήταν λίγο 'μονοφαγάς'   και μόνο εκείνος απολάμβανε στο μέγιστο αυτά που ήθελε  
     
  6. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Αν του αρέσουν οι άντρες θα πάη με άντρα και θα τον φάη απο άντρα!!!

    Αλλά αν δεν του αρέσουν οι άντρες, και του αρέσουν ΜΟΝΟ οι Γυναίκες!!! Ποιός ο λόγος να πάη με άντρα ??!!!! Δεν είναι λίγοι οι άντρες που τους αρέσουν η δονητές!! Αλλά για να πάνε με Γυναίκα σημαίνει πως δεν γουστάρουν τους άντρες! Λογικό είναι πιστευω!!!
     
  7. switch_4domf

    switch_4domf New Member

    nomizo oti kata proton prepi na ise siguros gia to pia gineka ine apenanti su enoo i8ika egefalika alla k sexulika k meta na arxisis siga siga na erxese se epafi me to 8ema.apo diki mu empiria (sxesi 2 eton me female) katalaba oti oxi mono tis arese alla oti to ixe k mesa tis.. k etsi arxisan ta trelo strap on games... opou poli apla kratisan eos otu teliosi afti i sxesi.. nice times@@
     
  8. anomalia

    anomalia New Member

    Οπως λες και εσυ Demoness δε ειναι κανονας αυτο και εμενα μου αρεσει αλλα δεν μπορω να αντικαταστισω το normal σεχ μονο με τον παθιτικο ρολο πρεπει μερικες φορες να καραταμε την παραδοση, εξαλου υπαρχουν τοσα αλλα που μπορει να κανει καποιος με τον σύντροφό του
     
  9. thomas21

    thomas21 New Member

    ειδα να γραφεται οτι τα straps δεν εχουν σχεση με την ομοφυλοφιλια  
    Αν ειναι δυνατον ρε παιδια ρωτηστε και εναν ψυχολογο επι του συγκεκριμενου θεματος,ειμαι σιγουρος για την απαντηση του.Οτι δηλαδη ειναι ομοφυλοφιλος μονο που επειδη δεν θελει να χαρακτηριστει ετσι,δινει στον "συντροφο" το ρολο του επιβητορα και αυτος περνει τον ρολο που θα ηθελε να εχει.Δηλαδη τον παθητικο.Τωρα το αν συνδειαζεται και bdsm ταυτοχρονα τοτε αυτο συμβαινει η λογω παραλληλων προτιμησεων η λογω δικαιολογιας προς τον εαυτο του...
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Συγνώμη...

    ασχολούμαι ενέργα με το bdsm εδώ και 10 χρόνια.Λατρεύω μία Domme να χρησιμοποιεί το strapon,νιώθω μια απίστευτη ηδονή,έναν απόλυτο εξευτελισμό,μου δίνει να καταλάβω ποια είναι η θέση μου εκείνη τη στιγμή (αν επρόκειται για session) ή γενικά (αν πρόκειται για D/s session) .
    Όμως είμαι str8.Λατρεύω το γυναικέιο σώμα.Λατρεύω τη γυναίκα.Λατρεύω την γυναικεία Κυριαρχία.Συγνώμη αλλά όσο και να προσπαθήσετε να με πείσετε gay δεν είμαι.Δεν με ενοχλούν οι gay.Δικαίωμά τους να έχουν αυτές τις προτιμήσεις.Μήπως οι δικές μου στα μάτια τους δεν είναι παράξενες?Το θέμα είναι ότι η πρώτη λέξη που μου έρχεται όταν σκέφτομαι αντρικό ΄πέος πίσω μου είναι ΜΠΛΙΑΧ!!! εγώ την γυναίκα λατρευώ  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Αρα ολα μεσα στο μυαλο ειναι, και αρα υπαρχει η κρυμμενη ενοχη!
    εε οχι και ΟΛΑ μεσα στο μυαλο ... κατι βρισκεται καπου αλλου μεσα ....

    να παίξω μαζί του από πίσω, είτε με στραπ ον είτε με κάτι άλλο, αρκεί να μη γίνει ο κανόνας
    Ου Γαρ .....
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Και να πω και κάτι άλλο?Η ικανοποίηση ενός σκλάβου ποιά είναι?Δεν είναι να βλέπει την Κυρία του ευτυχισμένη?Μου έχει τύχει Domme να τελείωσει ενώ με πηδάει από πίσω από τα χτυπήματα που έκανε στην κλειτορίδα της όταν μπαινόεβγαινε μέσα μου... δεν είναι αυτό ικανοποίηση για τον σκλάβο?
    Όχι ότι όταν ανέβαινει πάνω στο πέος μου και τελείωνε δεν ήταν ηδονή  

    αχ τι θυμήθηκα τώρα