Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

switch all the time

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Prince, στις 21 Ιουνίου 2011.

  1. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    Ποιός είπε οτι προσπαθεί κανείς να βγάλει κάτι γιατί αν δεν καταλαβαίνουμε κάποιο ποστ απλα γράφουμε οτι μας κατέβει??
    Είπα απλά αν νιώθει κανείς ετσι αν του αρέσει να αλλάζει κατα τη διάρκεια.

    ---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

    αυτό και μόνο ούτε ψάχνω ούτε θέλω συμβουλές να αλλάξω κάποια .
     
  2. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    Θα το πω ξανά για να το συλλάβεις ΔΕΝ ψάχνω έξω κάποια απλά ρώτησα αν αισθάνεται κανείς έτσι.
    Ρωτάω επειδή είναι ένα forum συζητήσεων για BDSM που να ρωτούσα στο in.gr?
    Τόσο πολύ δεν σε έχουν προκαλέσει και μας το λες?
     
  3. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: switch all the time

    Δεν ειναι κατι που βγαινει εαν και εφοσον,πολλες νομιζουν, αλλα να'χαμε να λεγαμε.
    Αν τοχεις δεσποζει και λαμπει απο παντου και οσο και αν ακουγεται περιεργο ειναι ακρως επιλεκτικες.

    Ειναι ο τιτλος του νηματος που αποπροσανατολιζει Prince
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Έλεος πια! Όλοι οι ερειστικοί και βαρεμένοι εδώ μέσα μαζεύτηκαν; Ναι, κυρ νηματοθέτα, για να μην απορείς, σε σένα αναφέρομαι. Έθεσες ένα ερώτημα, δε σ' άρεσαν οι απαντήσεις, κι αμέσως άρχισες τη γκρίνια. Δεν ξέρω αν θα βρεθεί καμία που να γουστάρει switching session μαζί σου, πάντως, αν είσαι τόσο στριμμένος και μίζερος και στην έξω συμπεριφορά σου, μάλλον πολλοί θα 'ναι αυτοί που θα 'θελαν να σε βαρέσουν.

    Ζητώ συγγνώμη... Για το off topic φυσικά, κι όχι για τους χαρακτηρισμούς
     
  5. Απάντηση: switch all the time

    Πολύ πολύ σωστό. Το θηλυκό περβότσουλο όντως φαίνεται και λάμπει και σπανίζει.
    Υπάρχει μια εντελώς εσφαλμένη αντίληψη πως τα περβότσουλα δήθεν γαμιούνται αδιακρίτως - κάτι σαν ό,τι κάτσει. Καμία σχέση. Το ότι δεν είναι παρθενοπιπίτσες διόλου δεν σημαίνει πως είναι τσόλια. Συχνά ισχύει το αντίθετο. Η επιλεκτικότητα είναι περισσότερο ζήτημα αισθητικής παρά ηθικής.
     
  6. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: Re: switch all the time

    Σε εσένα έχω απαντήσει ήδη.
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: switch all the time

    Μπορούμε να καταλήξουμε τι εννοούμε όταν λέμε περβότσουλο, αρσενικό ή θηλυκό;
     
  8. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: switch all the time

    νομίζω θα συμφωνήσω φανατικά στα πρώτα 4...
     
  9. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: switch all the time

    Mια περιγραφη του ορου πολυ κοντα στη πραγματικοτητα ειχε δωσει θυμαμαι ο αειμνηστος Dolmance.
    Δεν ειμαι καλος στις αναζητησεις γαμωτο 
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: switch all the time

    εννοούμε ένα περβ πού είναι τσούλο είτε αρσενικό είτε θηλυκό.... 
     
  11. Απάντηση: switch all the time

    Ω, ναι.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: switch all the time

    μου πηρε περιπου 2 χρονια αλληλογραφιας μεσα σε σαιτ γνωριμιων στο νετ ....
    βαλε τα στανταρ σου , και αρχισε την πληκτρολογηση .....
    τα καλυτερα που σου προτεινω ειναι orkut (λατινικη αμερικη) , tagged (λατινικη αμερικη , ΝΑ Ασια) , fdating(Α.Ευρωπη)