Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tί σε στεναχώρησε σήμερα;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lasia, στις 25 Ιανουαρίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    εχθές με ενόχλησε που άνθρωποι μεγαλήτερης ηλικίας συμπεριφέροταν πολύ κατώτερα από εμένα, και ακόμη χειρότερα πιστεύαν ότι είναι ανώτεροι..

    προτιμώ να είμαι στο τέλος της ουράς παρά να έχω άλλους από πίσω και να σπρώχνουν κίολας...
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αν σε ενοχλεί...

    Οι πράξεις μου υπόκεινται στην κρίση όλων όσων είναι αποδέκτες τους, κάτι που ισχύει με όλους. Δεν φαντάζομαι να θεωρείς τις πράξεις σου υπεράνω κριτικής...

    Αυτό το απόσταγμα σοφίας είναι βγαλμένο μέσα από πολυετή γνωριμία μας; Εκτός αν η κατά πρόσωπο κριτική ατόμων που δεν γνωρίζω, είναι κάτι υψηλό που πρέπει να μάθω από τα "ψωμάκια" που μου λείπουν.
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    1)Πετάχτηκες εκεί που δεν σε έσπειραν.
    2)Δεν δέχομαι κριτική από κάποιον που δεν με γνωρίζει.
    3)Εσύ με λογόκρινες πρώτος και ναι, η διαφορά ηλικίας μας κάνει την διαφορά και στην προκειμένη τα ψωμάκια.
    Αυτά τα ολίγα για απόψε και θα επανέλθω.
     
  4. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Όταν υπάρχει κείμενο στο forum, έχουν το δικαίωμα να το σχολιάσουν όλοι (και δεν ήμουν ο μόνος).

    Εσύ μπορεί να μην δέχεσαι (και δεν έκανα σε σένα κριτική), αλλά τα κείμενά σου δέχονται. Αν μπήκες στην διαδικασία να μου παραπονεθείς 5 μέρες μετά το αρχικό μου post ως θιγμένη, θα σου πρότεινα να προσέχεις καλύτερα τι γράφεις. Στην προκειμένη, αυτά σε θίγουν. Επιπροσθέτως, αν νομίζεις ότι μπορεί κάποιος να λέει ό,τι θέλει και να είναι στο απυρόβλητο, απατάσαι οικτρά. Εκτός αν θέλεις να σου "χαριζόμαστε", αφήνοντάς σε να λασπολογείς (γιατί η αναφορά σου σε εκείνο το post του Ηλία ήταν εμφανώς ανάλογη προσπάθεια, πλην όμως εστέφθη με μεγάλη αποτυχία).

    "Λογοκρισία";;; Έτσι λέγεται πλέον ο σχολιασμός που δεν μας βολεύει; Άν ασκούσα λογοκρισία, θα έκανα edit το post, πράγμα που θα με καθιστούσε κατάπτυστο Ροβεσπιέρο και θα είχες κάθε λόγο να διαμαρτύρεσαι. Κάτι τέτοιο δεν έγινε και αυτό είναι ένας ακόμα λόγος που κάνει τη αντίδρασή σου προς συγκεκριμένα άτομα γραφική.
    Όσον αφορά τα ψωμάκια, μάθε ότι η διαφορά δεν δρίσκεται στην ηλικιακή απόκλιση, αλλά στις εμπειρίες ζωής και κυρίως στο πόσο έχουν φιλτραριστεί μέσα σου ή πέρασαν "επιδερμικά".

    Αν θελήσεις να επανέλθεις με αναφορά σε post μου, θα σου ζητήσω να το διαβάσεις πρώτα... αυτή την φορά ολόκληρο όμως.

    Ο διάλογος από πλευράς μου λήγει εδώ. Αν αρέσκεσαι στον μονόλογο ή αν απλώς θέλεις "τον τελευταίο λόγο" μπορείς να συνεχίσεις.