Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tasks

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Hank_McCoy, στις 2 Σεπτεμβρίου 2020.

  1. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    ένα ζευγάρι κατακόκκινα χείλη είναι τώρα εδώ..... Όλα τα tasks ωχριούν μπροστά στο χαμόγελο της
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ενα τασκ που θυμάμαι είναι να βάζω τον φουσκωτό δονητη τα βράδια στον κωλο μου και να τον φουσκώνω κάθε φορά πιο πολύ για να ανοιξει. Ήταν πολύ διδακτικό για εμένα καθώς έμαθα ότι με καυλώνει και πολύ ωφέλιμο για τον Κ γιατί μπορούσε μετά να τον χρησιμοποιήσει κατά πως ήθελε.

    Δεν με ενδιέφερε και πολύ να γίνω καλύτερος άνθρωπος, με ενδιέφερε πολύ όμως να γίνω καλή κωλοπουτάνα.
     
  3. Yiyi

    Yiyi .

    Κάποτε φαντασιωνόμουν τον Κ ως καθοδηγητή, δάσκαλο, ίσως ήταν και η ηλικία τότε εφηβεία-μετεφηβεία που το πολύ διάβασμα είχε επεκταθεί και στις φαντασιώσεις, ίσως αισθανόμουν λες και είχα στόχο το αριστείο, να είμαι το teacher's pet ξερωγω.

    Όταν έφτασε η στιγμή να βρίσκομαι ξαπλωμένη μπρούμυτα, με μια συσκευή μασάζ στο τέτοιο μου κι ένα πινέλο ρουζ ως περήφανη φουντωτή ουρά, στον πισινό, ενώ κάναμε βιντεοκλήση, ήρθε μια ακόμη αποκάλυψη που προσπαθούσε να με φέρει πιο κοντά στην ενηλικίωση.

    Κάπου εκεί μέσα στο σκοτάδι του φοιτητικού μου δωματίου παρατήρησα την πόρτα να μισανοίγει στο έρεβος του χωλ, και να μένει έτσι ανοιχτή για λίγο. Του ψιθύρισα πως μάλλον η μάνα μου ξύπνησε και τι να κάνω έτσι όπως είμαι σαν καβλωμένο κουνέλι με την φουντίτσα και το φως της οθόνης απέναντί μου...!
    Μου απάντησε : μείνε ακίνητη.
    και έτσι είχα την πρώτη μου επαφή με το αίσθημα της ταπείνωσης αφού η μυωπική μαμά δεν έκλεισε αμέσως την πόρτα, και έμεινα εγώ να ντρέπομαι καθώς με αυνάνιζε η συσκευή μασάζ από τα jumbo που έμοιαζε με πιστόλι, και σε όλη την διάρκεια της μέγιστης ταπείνωσής μου, να ακολουθεί στον ίδιο ρυθμό και η μαύρη τούφα ως άλλη περήφανη σημαία (του κώλου).

    Δεν ένιωσα ακριβώς να εμπνέομαι από την διδασκαλία του, όσο το να συνειδητοποιώ τις συναισθηματικές δονήσεις που ήταν ακόμη μεγαλύτερες από το πιστολέρο αυνανιστήρι-μασάζ εκείνης της νύχτας..
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Jumbo...Ίσως το μεγαλύτερο sex shop του πλανήτη!