Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The Dark Side of D.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 22 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica wrote:
    "Αγαπώ πολύ αυτό το forum γιατί όλοι νοιάζονται για το καλό μου"

    Έτσι είναι όλοι εδώ στο φόρουμ, για τις γυναίκες δουλεύουν (και ας λένε το αντίθετο).
    Μόλις μυρίσουν μ...ι πέφτουνε σαν τους καρχαρίες πάνω του...αφού πρώτα του δείξουνε το χάρτη της διαδρομής. (γέλια)

    Οπότε μη μασάς μια χαρά θα περάσεις.
     
  2. spectrum

    spectrum Regular Member

    Dora glikia mou ...fillakia
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: The Dark Side of D.

    Αν νομιζεις οτι οδηγας Ferrari πατα τα γκαζια στο τερμα και αφησε τους την σκονη σου πισω, αν ομως οδηγας Kia πατα και λιγο φρενο γιατι δεν εχει γερο κρατημα στις στροφες.
    Σε παω γιατι εχεις θρασος και ωμοτητα στην ζωη σου, για σκλαβα ομως δεν κανεις,αλλα εισαι πολυ καλη μαζοχα .....ξερεις εσυ. 
     
  4. skia

    skia Contributor

    έχω διαβάσει κάποια από αυτά που έχεις γράψει. μία ερώτηση έχω να κάνω .
    τον εαυτό σου τον αγαπάς?
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γιατί ρωτάς; Είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να είναι κάποιος μέλος αυτού του forum; Θα μου άρεσε αυτό. Θα το προτείνω στον Κωνσταντίνο. Να τσεκάρει πρώτα όλους αυτούς που μπαίνουν οικειοθελώς στον λάκκο των λεόντων. Προσφέρομαι να φτιάξω εγώ το ερωτηματολόγιο.

    1. Αγαπάτε τον εαυτό σας;
    2. Τον πονάτε ποτέ;
    3. Γιατί το κάνετε;
    4. Προτιμάτε τον ψυχικό πόνο ή τον σωματικό;
    5. Πώς επιτυγχάνετε τον συνδυασμό και των δύο;
    6. Θα προκαλούσατε ποτέ πόνο σε κάποιον αλλον;
    7. Κυριαρχείτε πάνω στις επιθυμίες σας;
    8. Τις γνωρίζετε;
    9. Πόσα λίγα ξέρετε για τον εαυτό σας;
    10. Πόσα θα αντέχατε πραγματικά να μάθετε;

    Και ούτω καθεξής.

    Απλά θα πρέπει η απάντηση στην πρώτη ερώτηση να είναι ΝΑΙ. Αλλιώς πάπαλα. Να πάει σε άλλο forum 

    Και γιατί ενδιαφέρεσαι; θέλεις να με αγαπήσεις εσύ μήπως; Αν προσφέρεις τη φιλία σου τη θέλω και θα ανταποδώσω.

    Και γιατί να πρέπει σώνει και καλά να αγαπώ τον εαυτό μου; Μήπως για να υλοποιήσω το θεϊκό πρόσταγμα "Αγάπα τον πλησίον σου ως εαυτόν"; Δεν τα πάω καλά με τις διαταγές, το πρόσεξε και ο MasterPerris, ο οποίος παρεμπιπτόντως είναι ένας πολύ διορατικός άνθρωπος.

    Μήπως έχω μπει σε love nest; Dating forum είναι; Νόμιζα ότι εδώ σκαλίζουμε τα πιο μύχια συναισθήματα, τις πιο κρυφές και παράδοξες επιθυμίες, το έρεβος. Τι ωραία λέξη!

    Τώρα βέβαια θα μου πεις κι η αγάπη είναι έρεβος. Και υπάρχουν πολλοί τρόποι ν' αγαπάει κανείς. Όχι μόνο τον εαυτό του αλλά και τον Άλλον.

    Ελπίζω αυτό το τελευταίο να απαντάει την ερώτησή σου. Τα υπόλοιπα αγνόησέ τα ως αδέξια άμυνα (εκτός από την προσφορά φιλίας).
     
  6. skia

    skia Contributor

    ήταν απλά μία ερώτηση.δεν υπήρχε διάθεση επίκρισης ούτε κατάκρισης. άρα ούτε λόγος για να αμυνθείς, οπότε θα ακολουθήσω αυτό ακριβώς που προτείνεις.θα τα αγνοήσω.και ναι, με καλύπτει η απάντησή σου.
    σε ρώτησα γιατί απλά μου έκανε εντύπωση η αμεσότητα που μιλάς, και η ειλικρινειά σου.όσο για τη προσφορά φιλίας, ανταποδίδω.
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    Που ησουν κρυμμενη εσυ τοσο καιρο, μου λες?
    Το τελευταιο πραγμα που θα περιμενα να συναντησω ειναι ενα panther εδω μεσα.
    Και βλεπω διαλεξες εξυπνα και σοφα το τιτλο της submissive...ευγε.
    Καλωσορισες λοιπον panther.  
     
  8. Alexis_22

    Alexis_22 New Member

    Κάτι πήγα να γράψω αλλά βγήκε πολύ δήθεν για τα γούστα μου.
    Μετά πάλι βγήκε πολύ στα μούτρα γιατί με τσάντισαν οι αναλύσεις επί αναλύσεων (μ' αρέσουν κατά βάση αλλά είμαι αλλοπρόσαλλος ώρες ώρες,τι να κάνουμε)..

    Έχεις κάθε δικαίωμα να θρηνείς την αδιαφορία του master (mast(ora)) και τα συναφή αλλά προσπάθησε να ξεκολλήσεις κάποια στιγμή..
    (αυτό στο λέω γνωρίζοντας μόνο όσα έχεις γράψει , όπως θα έλεγα σε οποιονδήποτε έχασε τον άνθρωπό του και πενθεί/θρηνεί/έχει ντέρτια κτλ).

    Στην τελική μετά από τις άπειρες φιλοσοφικές αναλύσεις τα πράγματα ξαναγυρνάνε στα βασικά.
    Αν θες κάποιον τόσο πολύ, το παλεύεις. Αν καθίσει καλώς.
    Αν δεν καθίσει ή αποφάσισες ότι δεν αξίζει να παλέψεις πια, σφίγγεις τα δόντια, μαζεύεις ό,τι σου χει μείνει και προχωράς.

    Να κάνεις ό,τι θες πια μόνο για την πάρτι σου.
    Κι ας μην είναι το καλύτερο για σένα ίσως, τουλάχιστον θα νιώθεις ελεύθερη.

    -μετά από αυτά που έγραψα, λίγο θέλω να αλλάξω το nick μου σε Τένια Μακρή.
    Τέσπα, έχεις κι ωραία μάτια..
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ..χαρηκα για τη γνωριμια..
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Μονο στο φορουμ?????
    θελουμε δεν θελουμε το μουνι κυβερναει τον κοσμο που ζουμε...
    δεν καταλαβαινω γιατι σου φανηκε περιεργο???
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: The Dark Side of D.

     
    Last edited by a moderator: 25 Ιουνίου 2007
  12. Κits wrote:
    "δεν καταλαβαινω γιατι σου φανηκε περιεργο???"


    Eίπα εγώ πως μου φάνηκε περίεργο Kits?(!), ότι θες διαβάζεις??? (γέλια)