Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The Smoke

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 20 Μαρτίου 2007.

?

Καπνίζεις;

  1. Ναι

    161 vote(s)
    61,0%
  2. Κάπνιζα, αλλά το έκοψα.

    28 vote(s)
    10,6%
  3. Όχι

    75 vote(s)
    28,4%
  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Λοιπόν, αλλά ένα πράγμα έχω να πώ. Ψιλοάσχετο, αλλά nevertheless

    Δεν υπάρχουν παθητικοί καπνιστές, μόνο ΑΝΤΙπαθητικοί ΑΝΤΙκαπνιστές
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Eδώ και μερικές ημέρες όχι..
     
  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

  4. memistress

    memistress Regular Member

    μμμμμμ...ναι...αν κ δυστυχως...ειναι κατι που μ αρεσει πολυ κ για αυτο το λογο θα δυσκολευομουν να το κοψω...
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: The Smoke

    ΔΕΥΤΕΡΑ 30/3

    ΕΤ-1
    21.00

    ΛΙΓΟΣ ΚΑΠΝΟΣ ΑΚΟΜΑ

    Σινεφίλ 1995 (Έγχρ), 84΄

    BLUE IN THE FACE. Αμερικανική ταινία των Γουέιν Γουάνγκ και Πολ Όστερ με τουςΤζιμ Τζάρμους, Χάρβεϊ Καϊτέλ, Λου Ριντ. Ο Τζιμ Τζάρμους έρχεται να καπνίσει το τελευταίο του τσιγάρο στο καπνοπωλείο του Όγκι, ενώ ο Λου Ριντ μιλά για τη συνοικία του, το Μπρούκλιν, μ' έναν πνευματώδη τόνο που θα ζήλευε ακόμα κι ο Γούντι 'Αλεν. Συνέχεια της ταινίας "Καπνός", λοιπόν, γυρισμένη όμως σ' ένα ολότελα διαφορετικό ύφος: αυτοσχέδιοι διάλογοι, μικρά κωμικά σκετσάκια, σχόλια για την απόλαυση του καπνίσματος -όπως και για την αρμονική συνύπαρξη διαφορετικών εθνοτήτων στο Μπρούκλιν-, πλειάδα διάσημων γκεστ σταρ. Απολαυστική όσο ένα τσιγάρο με παρέα.



     
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    χαχαχα....nice try....

    δεν ειμαι αντικαπνιστρια, αλλά όταν τρώω, κ ο άλλος καπνίζει κ σου φυσάει κ τον καπνό στη μούρη....έλεος ! !
    (κ μην μου πειτε ότι δεν το έχετε παθει ? ?
    κ μην μου πείτε ότι δεν έχετε σκάσει κ δεν έχετε πει κουβέντα ? ? )

    Ανυπομονώ για την ολοκλρωτική απαγορευση κ στην Ελλαδα, οεο, στους κλειστους δημόσιους χώρους ! ! !
     
  7. Storm

    Storm Regular Member

    Το πρώτο μου τσιγάρο το έκανα στα 15, την περίοδο που έκανα όλους μου τους κωλοπαιδισμούς -μαλακίες της ηλικίας βλέπεις. Ήταν Μάρλμπορο κόκκινο. Μια βδομάδα κράτησε. Μέχρι τα 18 δεν ξανάκανα.
    Από τότε μέχρι τώρα δεν καπνίζω πολύ αλλά κάνω κάτι George Karelias & Sons μαστόρικα που σου γαμάνε το λαιμό κι έχει γίνει η φωνή μου σαν της Σωτηρίας Μπέλλου...
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Posted by LordAini

    Λοιπόν, αλλά ένα πράγμα έχω να πώ. Ψιλοάσχετο, αλλά nevertheless

    Δεν υπάρχουν παθητικοί καπνιστές, μόνο ΑΝΤΙπαθητικοί ΑΝΤΙκαπνιστές



    Εντελώς μα εντελώς άδικο σχόλιο.Συγνώμε κιόλας.Έαν κάποιος θέλει να διαλύσει τις αρτηρίες του εμένα δεν με ενοχλεί.Εάν κάποιον δεν τον ενοχλεί να μυρίζει η αναπνοή του ούτε εμένα με ενοχλεί.Δεν ζήτησα τίποτα.Ζήτησα όταν πηγαίνω για ένα καφέ σε έναν κλειστό χώρο,όταν βγαίνω να μη νιώθω τη μύτη μου κλειστή και τα λαιμά μου γεμάτα με κάτι σαν...να μη πω τι!Μήπως πρέπει να μη βγαίνω για καφέ;Μήπως ενοχλεί η παρουσία μου.Είναι σαν...πως να το πω;Πες ότι κάποιος είναι στο αυτί δίπλα επί 2 ώρες και σου μιλάει δυνατά.Όταν θα φύγεις μετά από τις 2ώρες δεν θα πονάει το αυτί σου;Θα πονάει!!!Ε κάπως έτσι είναι...
     
  9. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    καπνίζω old holborn αρωματικό,αλλά συνήθως δν κανω πάνω από 6 τσιγάρα τη μερα...

    αν γίνει αυτό στην ελλάδα οι καφετέριες 8α κλείσουν...ειναι δυνατό να πινεις καφέ η ποτο χωρίς τσιγάρο???ήμουν στη γαλλία για 5 μέρεσ κ σπάσαν τα νεύρα μου μ αυτό τ 8έμα...
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    Ήταν κωμικό σχόλιο αγαπητέ.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor