Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Top vs Dom/me

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος θησεας, στις 18 Φεβρουαρίου 2019.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τα πράματα είναι απλά...
    Μην το παιδεύουμε...
    Ό,τι θέτε, χατίρια δεν χαλάμε...

       
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Συμφωνώ μεν, αλλά όχι σε όλα. Αν ήσουν ευγενικός και έλεγες τα λογια που ήθελα Ν ακούσω θα σου απαντήσω, αλλά δε σου απαντάω γιατί έχω να βγάλω το σκύλο βόλτα. Επιπλέον έχω να πω ότι είσαι παραπληροφορημενος γιατί ο τοπ μπορεί να είναι λευκός ή κόκκινος. Ότι αποκρύπτεις την πλήρη αλήθεια είναι ύποπτο και φωτογραφίζει τα συμφέροντσ που εκπροσωπείς. Για να μην αλλάξω παράγραφο θα συμπληρωσω μόνο ότι ο Dom πού παρουσιάζεις δεν είναι αληθινος Dom σύμφωνα με τα δικα μου δεδομένα και δεν μπορεί να κυριαρχισει, γιατί για να δουλέψει πρέπει πρωτα. Να του το βάλουν βαθια και να το στριψουν. Και συμπληρώνω, σύμφωνα με έγκυρες πηγες, μπορεί να κυριαρχήσει σε διάφορους τομείς αλλά μόνο σαν μποτομ, γιατί μπορεί Ν ελέγχει την κρεβατοκαμαρα , το σαλόνι αλλά και επαγγελματικόυς χώρους, οπ ς ένα γραφείο ή μαγαζί και τότε να λέγεται dominatrix.
     
    Last edited: 20 Φεβρουαρίου 2019
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    @Alpha Wolf
    είμαι πάρα πολύ μεγάλο γαϊδούρι - στην υπομονή μου αναφέρομαι (κυρίως), μα αν είναι για σοκολάτες ναι, ναι συμπαράσταση θέλω!

    Αχ @θησεας εγώ θα σας περιμένω. Για όσο! Με σαμποτάρει και ο @tithon...σας καταλαβαίνω να ξέρετε
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με κάτασπρο πανί ένα καράβι,
    απ'το πενήντα έχει να φανεί
    και συ βιδώθηκες μεσ' στο λιμάνι
    με ανθοδέσμη πού 'χει μαραθεί.

    κλπ κλπ
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Έχω ενα ντάντζεον
    στου community την άκρη
    τον έχτισε το δάκρυ
    αυτών που μένουνε
    και περιμένουνε
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Α το φιλαράκι, έβγαλε και γκόμενα και μαλίστα την καλύτερη με τις δεξιοτεχνίες του.!
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


    ααχχχ εγω προβλεπω να τρεχουμε για εθελοντικη αιμοδοσια και αιμοπεταλια με τετοια υπομονη...

    το βλεπω, θα ερθει τελειωτικη εξαντληση απ τα ξενυχτια, τους καφεδες και μονο τροφη τα χιλιαδες σοκολατακια που ηδη μαζεψα απ ολο το φορουμ και ειδικα τα μελη της διασπορας.
    Ιδιατερα συγκινητικη η συμβολη των "Melbourne Loves Lexy" και του "Lexy India Fanclub".
    Ευχαριστω Αδερφια. Να στε Καλα !

    Mic drop.
     
    Last edited: 20 Φεβρουαρίου 2019