Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Total Power Exchange. (T.P.E.)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 13 Ιανουαρίου 2016.

  1. Δεν εκανα κοπτοραπτικη στα λεγόμενα σου. αυτούσια τα παρουσίασα!
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    και μιας που το παραχέσαμε... όταν βρείτε τον-την νομικό... ρωτήστε τον-την κι αν ισχύει ο νόμος περί προστασίας του πολίτη όταν το κράτος κρίνει πως ο ίδιος δεν μπορεί να διαφυλάξει τον εαυτό του από τις προσωπικές του αποφάσεις προς τον εαυτό του....
     
  3. Για να το κρίνει αυτό το κράτος πρέπει να περάσω από ψυχολογική εξέταση... να με κρίνει ανίκανη διαχείρισης της ασφαλείας μου ,ψυχικά διαταραγμένη.. και να με κρατήσει εσώκλειστη για την ασφάλεια μου και των υπολοίπων..
    Δεν καταλαβαίνω που κολλάει αυτό με ότι συζητάμε..
     
  4. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Μα το να δίνεις τον απόλυτο έλεγχο χωρίς το δικαίωμα αποδέσμευσης, χωρίς hard limits, χωρίς safe word σε κάνει ανίκανη διαχείρισης της ασφάλειας σου.

             
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Kαλέ ναιιιιιι!!
    Συνδικαλιζόμεθα και διεκδικούμε μια καρέκλα στην στρογγυλή τράπεζα των κοινωνικών εταίρων  
     
  6. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Το ενδιαφέρον με τα hard limits είναι πόσο μα πόσο γρήγορα εμφανίζονται μόλις ο άλλος δει το πριόνι.
     
  7. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
     
  8. Χα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Ρε υποκλινομαι!!!!!
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Αυτό που είναι ακόμα πιο αστείο για εμένα αγαπητή @sokolata και αγαπητότατε   @ShaDowKill_GpR είναι ότι θεωρήσατε ότι αστειεύτηκα  
     
  10. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Καλή μου, ΦΥΣΙΚΑ και δεν θεωρώ ότι αστειεύεσαι. Μα γι αυτό ακριβώς γέλασα!
     
  11. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Αχ είμαι δίπλα δίπλα στο tag με την @sokolata <3 <3 <3   
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Φιλτατη @dark_lady[Α] θα μπορουσες να με διαφωτισεις σε ενα ερωτημα μου,αν και δεν γνωριζω κατα ποσο ειναι σωστο αυτο...
    Τι γινεται με την κινητη η ακινητη περιουσια του υ?Αν θεληση να την μεταβιβασει στο ονομα της Κ και τι κινδυνους εγκυμονει μια τετοιου ειδους ενεργεια?Πολυ ομορφο και ενδιαφερον νημα!!! 
     
    Last edited: 13 Ιανουαρίου 2016