Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Training a male to be a female

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sissyM, στις 12 Μαρτίου 2009.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Όλα καλά κύριε. Όλα καλά....  . Γεια σας!
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Καθόλου "προφανώς κάτι κάνετε λαθος" δεν υπάρχει στο να ξέρει κάποιος τι αναζητάει και τι επιθυμεί η καρδιά του, ίσα ίσα είναι έντιμο απέναντι στον εαυτό σου και στον αλλον.

    Αυτό που ψάχνει η @pink_butterfly είναι πράγματι σπάνιο σύμφωνα με τις πιθανότητες, ειδικά στην Ελλάδα, οπότε είναι φυσιολογικό που δυσκολεύεται να το βρει.

    Το αν είναι καθαρή υποταγή (νομίζω δεν είναι) ή μια προσαρμοσμένη αποχρωση που έχει πινελιες υποταγής ειναι αδιάφορο με την ετυμηγορία σου.
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Διαβλέπω μια επιθετικοτητα;
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Μα τι λες τωρα? Θα περασει ετσι απ τους θεματοφύλακες του bdsm?
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    δεν αφορά στο βδσμ η συζήτηση. αφορά στο "δεν υπάρχουν αφέντρες στην ελλάδα" και στο "φταίτε όλες κι όλοι εσείς που δεν μου κάνετε τα χατήρια κ επιμένετε να 'χετε δική σας γνώμη και δικά σας κριτήρια, στρεβλές και στρεβλοί"
     
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Δυσφορικη κι αυτη δηλαδη?
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    η συζήτηση;
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Όχι "προφανώς" αλλά "σαφώς" θα έπρεπε να γράψω.
    Τι θα πει ξέρω τι θέλω, αλλά δεν με πλησιάζει κανένας που να θέλει να μου κάνει αυτά που εγώ ξέρω ότι θέλω;
    Και γι αυτό φταίνε οι άλλοι.

    Αν υπάρχουν κάποιες οι κάποιοι, που βρίσκουν αυτό που θέλουν και κάποιες ή κάποιοι άλλοι, που δεν το βρίσκουν, ενώ είναι ιδιο ή παρόμοιο αυτό που λαχταρούν, δεν φταίνε τα μέλη του φόρουμ, ούτε η "κακούργα κοινωνία". Το πρόβλημα είναι οτι ο "αναξιοπαθών" ψάχνει σε λάθος μέρος ή απλά δεν ψάχνει αλλά μόνο περιμένει να τον ανακαλύψει ο ιδανικός.
     
  9. Αγαπητέ, αναμασατε μια λέξη που έγραψε ο κύριος ερωτηματικος που ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΈΡΕΙ...

    .. ΦΤΑΙΝΕ..

    ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΈΞΗ.

    Τώρα, γιατί αυτός ο κύριος την έγραψε και την αναμασατε κι εσείς, νομίζω ότι μόνο η λέξη "λασπολογος" σας αξίζει και των δύο και καμιά σχέση ούτε έχω αλλά ούτε και θα ήθελα να αποκτήσω μαζί σας. Καλή συνέχεια και από μακριά.
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ε τωρα. Μη λες τετοιες κουβεντες. Δεν ηρθες στο φορουμ για να εχεις τον κοσμο απο μακρια. Ακου τον παλιο, θα σου πω ενα κολπο.

    Στα νηματα γραφωντας και επιμενοντας κανεις τους φιλους εχθρους.

    Ομως, στο προσωπικες φωτο μελων , ανεβαζοντας φωτο κανεις τους εχθρους φιλους  

    Ακολουθησε αυτο το χρυσο κανονα και ολα θα ειναι οκ.

    Παρε για παραδειγμα την @Θρυαλλίς

    Χρονια τωρα, οταν γραφει στα νηματα μας σπαει τα αρχιδια με τις παπατζες που γραφει...

    Αλλα , χρονια τωρα, οταν ανεβαζει φωτο στο νημα, μας στελνει για μαλακια...

    Και της τα συγχωρουμε ολα  

    Ασε λοιπον τα κοντα και μακρια και ανελαβε τις ευθυνες σου . Ο βδσμερ εχει μνημη χρυσοψαρου.

    Ειναι απλα η σειρα σου για φωτο.

     
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Δεν απάντησα σε εσάς.
    Απάντησα στην @Seras Victoria στης οποίας το κειμενο δεν αντιδράσατε, σας άρεσε απ ότι φαίνεται.
    Λέτε λασπολόγο εμένα που αναφέρθικα σε κείμενο που σας άρεσε. Μάλλον κάτι έχετε μπερδέψει.
     
  12. Χαίρετε και με χαμόγελο. Σας σέβομαι όλους είτε συμφωνείτε είτε διαφωνείτε. Ακόμα και με αυτούς που δεν τα βρίσκουμε ή νομίζουν ότι μπορούν να επιβάλλονται στα φόρουμ κρυμμένοι πίσω απ την ανωνυμία και τα προφίλ χωρίς το πρόσωπό τους.

    Όμως το ότι σέβομαι δε σημαίνει ότι αν κάνουν εσκεμμένα ή από αφέλεια λάθη, όπως να παραποιούν τα ΓΡΑΦΌΜΕΝΑ μου, αν σέβονται οι ίδιοι τον εαυτό τους πρώτα θα αναγνωρίσουν το λάθος τους και να ζητήσουν μια απλή συγνώμη απ το υπόλοιπο κοινό του νήματος που τους αναστατώνουν και τους μπερδεύουν και μετά το όπιο πρόβλημα εξαφανίζεται.

    Η παραποίηση είναι παραπλάνηση. Και δημιουργεί μόνο σύγχηση. Είναι γραμμένα όλα για όσα μου επιτίθενται και με ειρωνεύονται κι από πάνω. Αλήθεια δεν τους έχω δει από καλό μάτι και επειδή ΈΧΟΥΝ ΛΆΘΟΣ, στο χέρι τους είναι όλα.

    Τέλος, η συγνώμη είναι μεγάλο πράμα. Ακόμα και για αυτόν που δεν μπορεί να κρυφτεί από το λάθος του εδώ μέσα γιατί πολύ απλά είναι όλα γραμμένα. Δε πα να είναι μάστερ, δε πα να είναι το καλύτερο γιουσουφάκι που να σας κάνει όλα σας τα θελήματα και το προσέχετε σα τα μάτια σας.... Έχουν υποπέσει σε φάουλ! Στο χέρι τους είναι να αποκατασταθεί και η ηρεμία στο νήμα αλλά και η όποια διαστρέβλωση και λάσπη έχουν ρίξει στο πρόσωπό μου. Φιλια.
     
Thread Status:
Not open for further replies.