Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Training a male to be a female

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sissyM, στις 12 Μαρτίου 2009.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    @pink_butterfly

    Γράψατε ένα κείμενο. Σας ρώτησα κάτι διευκρινιστικο. Αν εσείς βλέπετε τα πάντα ως επίθεση, και επιτίθεστε, μην περιμένετε από τους άλλους να σας κάνουν γουτσου.

    Ευχαριστώ πολύ για τους ευγενικους σας χαρακτηρισμούς.
     
  2. Κρίνουν μόνο οι φτωχοί το πνεύματι κι οι κρυψινοι. Ο νοών νοείτω.
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Ας μου επιτραπεί μια μικρή παρεμβολή-διορθώση...
    Όχι κάποια, όλα μόνο που δεν πρόκειται για κακοποιήση απαραίτητα αλλά για τραύμα.
    Και το πως το βιώνει ο καθένας είναι μια εντελώς προσωπική διαδικασία με πολλούς παράγοντες που θα καθορίσουν το αποτέλεσμα.
    Κι όταν λέω όλοι εννοώ όλοι οι άνθρωποι.
    Το ίδιο γεγονός που μπορεί εμένα να μου δώσει υπόβαθρο υ ή Κ, του άλλου να του δώσει σ ή cross
    Αυτό μπορεί να είναι απ το έκοψα το δάκτυλο μου 9 μηνών, μέχρι με χώρισε η 1η που ερωτεύτηκα κλπ κλπ ...
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    επικρίνουν οι άνοες και οι συμπλεγματικοί. οι υπόλοιποι κρίνουν.
    οι άνοες και οι συμπλεγματικοί, αφού επικρίνουν απαιτούν ασυλία και προστασία λόγω ιερότητος.

    υγ: δύσκολες λέξεις.
     
  5. Σεβαστή η άποψη σας! Είναι άποψη σας! Όπως και η δική μου άποψη, υποθέτω....σας είναι σεβαστή.
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.
    Την βασιμότητα έθιξα.
    Καλή συνέχεια  
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2019
  7. Ορθότητα?... Καινούριο κι αυτό. Θα σας στείλω μήνυμα να σας ρωτάω κάθε φορά για ότι κάνω στη ζωή μου ή σκέπτομαι αν είναι ορθό να με συμβουλευετε.

    Χριστέ μου, κι εγώ σε έψαχνα αλλού. Καλή σας συνέχεια αγαπητή.
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Οι φτωχοί το πνεύματι, δέχονται αυτά που τους λένε!
    Και παπαγαλιζουν..!
    Το να διαφωνείς είναι υγεία..
    Το θέμα είναι πως διαφωνείς;; και αν τελικά κάποιος θέλει διάλογο η απλώς θέλει να να επιβάλει φασιστικά αυτό που πιστεύει..
     
  9. Όλα καλά  ... όλα καλά!
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Όπου ορθότητα=βασιμότητα  
    Το διόρθωσα για να είναι πιο ορθό...
    Δεν νομίζω ότι είμαι εγώ το κατάλληλο άτομο να σε συμβουλέψω ..
    Αν χρειάζεσαι συμβουλές για τη ζωή σου υπάρχουν πολλοί ειδικοί προς επιλογή
    Ευχαριστώ καλή συνέχεια επίσης  
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Πάντως, συγγνώμη αλλά άσχετα με το πόσο καλοδέχεται το φόρουμ τους κρος ή τον οποιοδήποτε βασικά εδώ μέσα έχει να κάνει με τα άτομα που είναι ενεργά σε κάθε στιγμή του χρόνου. Το φόρουμ δεν είναι κάτι στατικό. Άλλα νικς βλέπω σε αυτά που παραθέσατε και άλλα γράφουν τώρα.
    Αν και οι ρόλοι τείνουν να μοιράζονται παρόμοια σε διαμορφωμένες ομάδες πάντα υπάρχουν και διαφορές.
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Seras Victoria : Αν διαθέτετε γραπτά στοιχεία, και όχι "αίσθηση" βάσει της δικής σας ερμηνείας, που να στηρίζουν τον ισχυρισμό σας, είναι περισσότερο από ευπρόσδεκτα στο support forum.
     
Thread Status:
Not open for further replies.