Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Re: Trampling

    ευχαριστω φιλε μου θα το εχω υποψην
     
  2. Απάντηση: Trampling

    πολυ μου αρεσαν ολα αυτα που ειπατε...εγω ακομα στο ψαξιμο ειμαι στο να βρω μια αφεντρα να με πατησει κατω....αν εχετε καμια ιδεα.......δεν μπορω να καταλαβω πωσ οταν λεσ σε μια γυναικα να σε πατησει η' νατησ καθαρισεισ τα τακουνια σε κοιταζουν λεσ και εισαι ο ανωμαλοσ τησ χρονιασ...κατα βαθοσ ολεσ οι γυναικεσ θα ηθελαν να πατησουν εναν αντρα,αλλα φοβουνται τι θα πουν οι αλλοι....

    ---------- Post added at 05:29 ---------- Previous post was at 05:15 ----------

    μπραβο underheel85....πολυ καλη ιδεα με την κολλητη μασ...το εχεισ δοκιμασει? πετυχε???
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  4. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Trampling



    Aυτό ειναι ένα μεγάλο ερώτημα για το εαν όλες θα ήθελαν να πατήσουν εναν άνδρα. Εγώ θα έλεγα (εκτός από αυτές που τους αρέσει) οτι κάποιες θα το έκαναν/δοκίμαζαν υπο συνθήκες..... Ειναι δύσκολο να ορισθούν αυτές οι συνθήκες....

    Kαι εγώ στην αναζήτηση ειμαι για να βρω μια κοπέλα που να με αφήσει να γλείψω τις καθαρές της γόβες/μπότες και να με πατήσει λιγάκι.

    Εγώ θα πρότεινα --> Πρώτα ο άνδρας πίνει μερικά ποτάκια από την γόβα για να μεθύσει, και έπειτα ακολουθεί trampling.
    http://troktiko.blogspot.com/2009/11/blog-post_3473.html



    Εικονίτσα ολέ!
    http://img337.imageshack.us/img337/7921/annas06.jpg
     
    Last edited: 21 Νοεμβρίου 2009
  5. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Έχω δοκιμάσει trampling με έμπειρη επαγγελματία dommina, Θέλω να τονίσω πως μπορεί να αποβεί μοιράιο (να σου λιώσει τον πούτσο ή αλλο μέρος του σώματος) εαν η γυναίκα δεν ξέρει που πρέπει να πατήσει και με πόση δύναμη.
    Να είστε προσεχτικοί όσοι κι όσες το δοκιμάσετε.
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Trampling

     
     
  7. Horche

    Horche New Member

    Απάντηση: Trampling

    Το ποδοπάτημα για μένα είναι, δεν ξέρω πώς να το χαρακτηρίσω... απόλυτο αφροδισίακό.. υπέρτατη ηδονη.. ναρκωτικό.. ότι και να πώ, νομίζω πως δεν μπορώ να το εκφράσω το πόσο μ'αρέσει! Ιδίως όταν συνοδέυεται προηγουμένως και το καθάρισμα των παπουτσιών με τη γλώσσα. Δεν μπορώ να πώ ότι έχω ιδιαίτερη προτίμηση στο είδος του παπουτσιού, όλα έχουν τη χάρη τους, ψηλά/χαμηλά, λεπτα/χοντρά, μπότες/πέδιλα.. Πάντως συμφωνώ και εγώ ότι αυτά που προκαλούν τον περισσότερο πόνο είναι τα λεπτα και σχετικά χαμηλά τακούνια.
     
  8. Απάντηση: Trampling

    χρονια πολλα και με υγεια σε ολουσ εδω............τελικα βρηκα μια νεαρη κοπελα η οποια ηθελε να δει πωσ ειναι να παταει μια γυναικα εναν αντρα κατω.....καποια στιγμη πιο κατω θα σασ δωσω περιγραφη τησ κοπελασ,για να μπειτε στο τρυπακι.....τελικα αφου βρηκε την ισοροπια τησ με τα τακουνια ολα πηγαν μια χαρα σχετικα...εκτοσ οτι ειχε φαει σκαλωμα με τισ ρωγεσ μου και τισ παταγε επιμονα με τα τακουνια τησ...και θεκησε να καπνιζει οποτε ημου το χαλακι τησ....ηταν πολυ ωραια εμπειρια.............αναμενω νεα τησ...

    ---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

    παντωσ πιστευω πωσ υπαρχουν αφεντρεσ εδω μεσα που θελουν να πατησουν κατω εναν αντρα αλλα φοβουνται τι θα νομιζει ο αντρασ μετα για αυτεσ.........
     
  9. Horche

    Horche New Member

    Απάντηση: Trampling

    Καλή χρονιά, με υγεία πάνω απ'όλα, ναι! Χαίρομαι για την "ανακάλυψη" και εμπειρία σου! Θέλω να πιστεύω πως υπάρχουν αρκετές γυναίκες "εκεί έξω", οι οποίες με τον κατάλληλο τρόπο δεν θα έλεγαν όχι σε κάτι τέτοιο. Τώρα ποιός είναι αυτός ο τρόπος... 

    Anyway, αυτό που ήθελα να πώ είναι πως οι άτιμες οι ρώγες πονάνε πολύ γ***** ειδικά όταν τα τακούνια έχουν γωνίες, αλλά ταυτόχρονα προσφέρουν και τέτοια.. ηδονή να το πώ... κ**** να το πώ.. αχχ, τι μου θύμισες τώρα!  
     
  10. aerosakos

    aerosakos New Member

    Απάντηση: Trampling

    geia sas!! eimai antras apo thessaloniki kai tha ithela poli mia afentra na me valei sto xoro tou trampling stin praksi...opoia mporei na me voithisei as steilei ena minimataki! euxaristo!
     
  11. aerosakos

    aerosakos New Member

    Απάντηση: Trampling

    poo etsi pos ta les akougetai apisteuto...tha thela toso pl na dokimaso..an mporouses na voithiseis!
     
  12. aerosakos

    aerosakos New Member

    Απάντηση: Re: Trampling

    pou re aderfe sti thessaloniki vrikes kopela...?psaxno kairo kai tpt..an mporeis voitha!