Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trashbag fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Dolcett_Cabana, στις 12 Μαϊου 2009.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Προσπαθώ τόσες ημέρες να βρω τι είναι αυτό που με "τραβάει" στο εν λόγω φετίχ. Τελικά το βρήκα..
    Για αρκετά μεγάλη περίοδο της ζωής μου -γύρω στον ενάμιση χρόνο- θυμάμαι πως με τσουβάλιαζαν μέσα σε μια σακούλα και με έκαναν βόλτες.
    Με πήγαιναν για ψώνια,στο κομμωτήριο,στο πάρκο..και δεν θυμάμαι που αλλού. Συχνά δε, όταν ήμουν στο σπίτι,έμπαινα μόνη μου σε σακούλες (αυτές τις κοινές) και καθόμουν με τις ώρες.

    Ήμουν 5 ετών όταν το σταμάτησα,γιατί μετά πήγα προνήπιο και βρήκα άλλες ασχολίες..
     
  2. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Για να το επαναλάμβανες στο σπίτι, θα πρέπει να σου άρεσαν πολύ οι βόλτες που σε κάνανε, αλλιώς θα πρέπει να ψάξουμε για άλλη εξήγηση.
    Μια εξήγηση ας πούμε που μου πέρασε απ΄το μυαλό στα πλαίσια της προσπάθειας θεωρητικοποίησης τουτ φετίχ (που δεν ήταν και πολύ σκληρή όπως είπαμε) ήταν ότι η σακούλα είναι κάποιο σύμβολο της μήτρας, με όλους τους συνειρμούς που μπορεί να προκαλέσει μια τέτοια εκδοχή.
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Οι βόλτες ναι,μου άρεσαν,αλλά ο λόγος που έμπαινα μόνη μου σε σακούλες,ήταν άλλος.. Η σακούλα ήταν το σπίτι μου,ο μικρόκοσμός μου..εκεί έπαιζα.. εκεί ήθελα να κοιμάμαι (δεν μου το επέτρεψαν ποτέ)..εκεί καθόμουν όταν μαζευόμασταν όλοι της οικογένειας μαζί.. Μάλλον εκεί ένιωθα ασφάλεια,δεν ξέρω. Πάντως,ακόμη και όταν σταμάτησα αυτό το παιχνίδι,σε σακούλες έβαζα τις κούκλες μου όταν δεν έπαιζα μαζί τους. Μόνο τις κούκλες όμως..όχι όλα μου τα παιχνίδια.
    Ναι..δεν το αποκλείω καθόλου..