Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TV

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 9 Νοεμβρίου 2008.

?

Κατά μέσον όρο πόσες ώρες την ημέρα βλέπεις τηλεόραση;

  1. δεν βλέπω τηλεόραση

    24 vote(s)
    35,8%
  2. λιγότερο από 1 ώρα

    22 vote(s)
    32,8%
  3. 1-2 ώρες

    15 vote(s)
    22,4%
  4. 2-3 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  5. 3-4 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  6. 4-5 ώρες

    0 vote(s)
    0,0%
  7. πάνω από 5 ώρες

    2 vote(s)
    3,0%
  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    καθημερινά δεν την ανοίγω.τα σ/κ βλέπω (αν το θυμηθώ) τα Φιλαράκια και τον House(a.k.a. κουτσός γιατρός)
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: TV

    μόνο για κανένα ντοκιμοντερ και τον House (o κουτσός γιατρός), που λέει και η από πάνω
     
  3. 1-2 ώρες τα βράδια (καμιά ταινία ή telemarketing)
     
  4. cider

    cider Kitchen master

    Ωπ... μόλις έπιασα τον εαυτό μου να λέει: "είδα το ΠΑΟ-Ολυμπιακός, και μετά είδα λίγο τηλεόραση"... Μάλλον πρέπει να προσθέσω αρκετές ώρες στην τηλεόραση που λέω ότι βλέπω.
     
  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: TV

    οταν παιζει ο ΘΡΥΛΟΣ kai αν πεσω σε καμμια αστυνομικη ταινια 1 σφαιρα καθαριζει 5
     
  6. DiDi

    DiDi Regular Member

    Η τηλεόραση είναι για το σεμεν της μανούλας και για να μου υπενθυμίζει ότι χρείαζεται ξεσκόνισμα.
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συμφωνώ!

    Μόνο για να δω καμιά ταινία από dvd. Αλλά και αυτό πολύ σπάνια.

    Νομίζω ότι είναι άχρηστη, πιάνει τόπο και δεν μπορεί, σαν έπιπλο, να χρησιμέψει σε κάτι άλλο.  

    Μερικές φορές λίγο περισσότερο. Νομίζω ότι την έχει αντικαταστήσει το κομπιούτερ.
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2008
  8. DiDi

    DiDi Regular Member


    Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν πίνακας ανακηνώσεων... τοχω δεί και αυτό ομολογουμένως!!!  
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν είναι άσχημο έχει μαύρο φόντο και κάνει καλό κοντράστ.  
     
  10. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Δεν έχω τηλεόραση!!! Και ούτε πρόκειται να πάρω!!!
     
  11. Louiss

    Louiss Regular Member

    Αν εξαιρέσουμε κανά champions league στα πολύ καλά μου, η TV είναι extension του DVD και του PS2  
     
  12. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    μεχρι που οι κουρτινες να αποκτησουν ενδιαφερων.