Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

When my Master asks ''me'' to find...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Σωστο κ αυτο, ολα μονες μας θα τα κανουμε 
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    κοιτα να δεις madlene μου
    αν ποτε γινω σκλαβα θα γινω μονο για το "κρεβατι"
    αφηνω σε αλλες την απολαυση των υπολοιπων.....  
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Γιατι δεν ρωτας τον Master σου?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: When Master ask ''me'' to find...

    Θα τον ρωτησω να μου πει πιο εξονυχιστικα για το οτι γινεται,απλα ηθελα να ακουστουν κ αλλες αποψεις περρισοτερων σκλαβων..χωρις να σημαινει οτι δεν εχουν λογο κ οι Κ ιδιαιτερα αυτοι 
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αυτή η σκλάβα, θα ήταν αποκλειστικά δική μου ευθύνη ή ο Κ θα όριζε τα τι και τα πως? Στην πρώτη περίπτωση θα μου φαινόταν βαρετό. Στην δεύτερη θα του έλεγα οτι δεν τρώω κουτόχορτο και πως αν θέλει και άλλη σκλάβα να ψάξει να την βρει μόνος του!αμ..πώς??? 
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    εφoσον, oμως, η δευτερη σκλαβα που μπαινει στο παιχνιδι, ουσιαστικα υποτασσεται στις εντολες της πρωτης (ασχετα αν η καθοδηγηση προερχεται απο τον Κ), δεν πρεπει να υπαρχει μια αρμονικη σχεση αναμεσα στις 2; αρα, μπορει ο Κ να ψαξει μονος του;
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    ο Κ ας ψάξει μόνος του αν θέλει να έχει εκείνος τον έλεγχο της κατάστασης, οπότε στην ουσία θέλει την δεύτερη για δική του σκλάβα(και απλά ρίχνει στάχτη στα μάτια της πρώτης σκλάβας).

    αν όντως την θέλει για "σκλάβα της σκλάβας του" τότε ναι,είναι δουλειά εκείνης να βρει κάποια η οποία να της το βγάζει.

    η παρένθεση με μπέρδεψε.να καθοδηγεί σε τι ο Κ?
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    Στο πως θα ενεργει η πρωτη σκλαβα πανω στη δευτερη (τη δικια της), κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    Οπότε στην ουσία δεν θα πρόκειται για σκλάβα της πρώτης, αλλά για κάποια με την οποία θα παίζει μόνο η πρώτη, και οχι ο Κ, αλλά το παιχνίδι θα γίνεται όπως το θέλει ο ίδιος.Ενδιαφέρον για μεμονωμένα παιχνίδια και οχι για κανονική "εισχώρηση" της δεύτερης στην σχέση, καθώς θα υπάρξει πιστεύω κάποια αντιπαλότητα, σε βάθος χρόνου.
     
  10. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    βρε πουλάκι μου... αυτό το "ας ψάξει μόνος του" μου έπεσε κομματάκι βαρύ... δηλαδή φαντάστηκα τον παρακάτω διάλογο:

    Master: Θέλω να ψάξεις μια σκλάβα.
    σκλάβα: Για Σας Κύριε; (αν υποθέσουμε πως της επιτρέπονται οι ερωτήσεις)
    Master: Ναι. (ας υποθέσουμε πως είναι τόσο καλός ώστε να απαντήσει, δίνοντας έμμεσα αναφορά!)
    σκλάβα: Να πάτε να ψάξετε μόνος Σας!

    μπορείς να φανταστείς τη συνέχεια;
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: When my Master asks ''me'' to find...

    Η αλήθεια είναι πως το είπα λίγο περιπαικτικά. Μια σκλάβα, ούτε θα απαντούσε έτσι, ούτε θα της περνούσε από το μυαλό ότι εκείνος δεν μπορεί να το κάνει.
     
  12. LordAini

    LordAini Regular Member

    Καλά, αμα πάει έτσι, μιας και πας στο περίπτερο για μια slave, πιάσε και καμμια 6αδα και για μένα.

    Λίγο δύσκολο μου κάθετε το όλο project. Ο Κ αμα θέλει και 2η ψάχνει και βρίσκει. Αλλά αυτο που ρωτάς εμένα μου θυμίζει χαρέμι, με την πρώτη σύζυγο κλπ κλπ.

    Φυσικά, ο καθένας ότι γουστάρει κάνει και γούστο του και καπέλο του. Ίσως θα είχε πλάκα να δει κανείς τον/την υ του να δίνει έμεσα διαταγές για τον ίδιο χωρίς να τον ρωτάει, και να είναι υπεύθυνη για την συμπεριφορά του δικού της υ. Και βασικά, ίσως κάτι τέτοιο με τη σειρά του να βοηθούσε στην εκπαίδευση του εν λόγω υ (του 1ου.) καθώς θα έβλεπε και την άλλη πλευρά.

    Μπερδεύτικα τώρα πρωινιάτικα.