Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

whoring

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 30 Ιουλίου 2005.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εγω το κατάλαβα από το υφάκι που είχε το γραπτό που σχολίασες.   Ευτυχώς θεραπεύτηκα από την ανάγκη να θεωρώ εαυτό κι απόψεις ως το μέτρο εκείνο βάσει του οποίου οφείλει να μετριέται η ανθρωπότητα  
     
  2. gaby

    gaby Guest

    @lara[E-p] ξεχνιούνται εκείνες οι δύο νύχτες; Καλώς ξανάρθες σε είχα επιθυμήσει  
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Καλώς σας βρήκα! Κι εγώ <3
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ελααααα τωρα με χαλας 
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Που δεν μ ενδιαφερει το θεμα? χαχαχαχα
    Χαιρομαι που σε βλεπω.  
     
  6. mariskasl

    mariskasl New Member

    σωστα.ο Αφεντης μου εχει προτινει.και δεν παιζει κανενα ρολο το ποσο.αλλα υπακοη μου.οτι δεν περναει αναμεσα μας απολιτος τιποτα.το κορμι μου του ανηκει.και απο εκει και περα εγω το μονο που θα κανω θα ειμαι κρεας.οπως θελει να δει ο Αφεντης μου,παντα βεβαια υπο βλεψη του.θελει να δει απολιτη αφοσιωση μου σε αυτον,και σε καμια περιπτωση δεν θα σκεφτω σαν εμπορα.
     
  7. Σαν φαντασιωση λεει πολυ αλλα στην πραξη δεν ειμαι και τοσο σιγουρος ειδικα αν το χρηματικο ποσο δεν ειναι συμβολικο...
     
  8. gaby

    gaby Guest

     
    by The Tiger Lillies in fb
     
  9. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Θα το εκανα σιγουρα. Μονο ομως μεσα σε μια σχεση οπου θα ενιωθα ασφαλεια κ εμπιστοσυνη.
     
  10. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    Εξόχως ερεθιστική φαντασίωση... αλλά διόλου ασφαλής. Θα ήτο προτιμότερο να ενσαρκωθούν οι ρόλοι μεταξύ του ζευγαριού
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πώς λέμε ψηφίζω ΟΧΙ στο δημοψήφισμα, αλλά δεν το κουνάω από το ευρώ με την καμία...!
    Μην και σου βγει Τσίπρας ο κυρίαρχος και καλά...
    Με την καμία δεν παίζει...
    Ενδεχόμενο στραβής εν όψει!
    Δυόμισυ "παιχταράδες" ξέρω, που το έχουν πραγματοποιήσει in plain air, φόρα παρτίδα, που λέμε...
    Για φαντασίωση ή για κλειστούς ελεγχόμενους χώρους μπορεί και να ψιλοπαίξει από λιγότερο κοινωνικά εκετεθειμένα άτομα...
    Μέχρις εκεί και ώπα!
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Με την εξαίρεση οφθαλμοφανών happenings του τύπου να βγάλει η κιουρία τον εκλεκτό σκλάβο βόλτα στα τέσσερα και με λουράκι για να φχαριστηθεί ο σκλάβος, είναι απίστευτο τι μπορεί να γίνει χωρίς να εκτεθεί κοινωνικά κανείς στο παραμικρό. Όλο κι όλο που χρειάζεται είναι απόλυτη αποδοχή του happening, συνευθύνη μεταξύ τους και πάρα πολύ καλά στρωμένη σχέση χωρίς ούτε ένα τόσο δα πετραδάκι κάτω απ το χαλί. Τα υπόλοιπα είναι μόνο κάβλα…