Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Why Men Love "Bitches",

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 31 Αυγούστου 2006.

Tags:
  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  2. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Οι άντρες δεν αγαπούν τις σκύλες. Αλλά γουστάρουν μαζί τους να πηδιούνται και να περνούν καλά. Γι' αυτό το λόγο σπάνια κάνουν κάτι σοβαρό μαζί τους η ανοίγουν σπίτι. Τις σκύλες φτάνουν να τις ερωτευτούν, η να τις αγαπήσουν τα θύματα, η εκείνοι που δεν έχουν τ'αρχίδια να ξεμπλέξουν μαζί τους. Αλλά μου φαίνεται ότι συγχέουμε την σκύλα, με την δυναμική γυναίκα. Δηλαδή τις πούτσες με τις βούρτσες
     
  3. danos

    danos Regular Member

    οτι δεν πρέπει να την παντρευτεί  
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αυτη που ειναι για τους αλλους σκυλα, ειναι γι αυτον η γυναικα της ζωης του.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σχεδόν όλοι έχουν την αίσθηση ότι είμαι αυτό που λέμε σκύλα. Μου το έχουν πει, αλλά δεν ισχύει.

    Αλήθεια; Πόσο «σκύλες» είστε οι γυναίκες;
     
  6. Αυτό νομίζω και εγώ για το ερωτημα του τίτλου. Πιστεύω πως οι άντρες αγαπούν τις bitches αλλά όχι τις real bitches. Αυτές που έχουν στο μυαλό τους πλασμένες έτσι ωστε να τους εξιτάρει.
     
  7. Δυστυχώς επειδή συνήθως δεν εκφράζω εύκολα το θυμό μου και έχω μεγάλη ελαστικότητα στα όρια υπομονης, αν τα ορια υπερβούν έρχεται η στιγμή ομως που θα βγει η bitch από μέσα μου και όχι με τη πονηρη έννοια. Δε το θεωρώ κακό, μου χρειάζεται για αποσυμπίεση. Ο καθένας πληρώνεται με αυτό που του πρεπει, για να σκέφτεται και να προσέχει πως θα φερεται.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Im a ''Pure Whore'' <x>
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    η "σκυλα" ειναι η γυναικα με συναισθηματικη ευαισθησια τυπου "αναλγησιας" και σκληροτητα τυπου "μπετον αρμε"
    το συναισθηματικο "οπλισμενο σκυροδεμα" της "σκυλας" ακκομπανιαρεται απο τη παθιασμενη επιθετικη σεξουαλικη (και οχι μονο) συμπεριφορα,καθως και τη ταυτοχρονη υποστηριξη του προτυπου της "Μαγκιορας-Σεξυ-Αγριογκομενας"
    συνηθως ο τυπος της ειναι επιθυμητος σε ατομα με παρομοιο χαρακτηρα/συμπεριφορα ανεξαρτητως φυλου
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor




    Αφού μαγκιόρα θέλησες, από μικρή να γίνεις,
    έλα μαζί μου μια βραδιά, κρασί παλιό να πίνεις,
    έλα μαζί μου μια βραδιά, κρασί παλιό να πίνεις.

    Θα δεις στο γλυκοχάραμα, τι όνειρα σου φέρνει,
    βάσανα, πίκρες και καημοί, μαγκιόρα μου στα παίρνει,
    βάσανα, πίκρες και καημοί, μαγκιόρα μου στα παίρνει.

    Θ'ακούσεις πάντα τις βραδιές, ολόγλυκες κιθάρες,
    φιλιά και χάδια κι αγκαλιές, μπουζούκια, μπαγλαμάδες,
    φιλιά και χάδια κι αγκαλιές, μπουζούκια, μπαγλαμάδες
    .
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    The perfect bitch....τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.....