Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

xeiropedes kai gags

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Δερμάτινες χειροπέδες, και φίμωτρο με μπαλάκι ή κρίκο, και να της/μου τρέχουν τα σάλια...
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γι αυτό δεν μου αρέσει το gag. Τα σάλια είναι πολύτιμα για να τα καταπνίγει κανείς. Άσε πια ο ιδρώτας. Λιμνούλες...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: xeiropedes kai gags

    Οταν ρωτησω τον προηγουμενο σκλαβο που νοσηλευεται στο ΚΑΤ θα στο τηλεγραφησω, να εισαι σιγουρος!
     
     
  4. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: xeiropedes kai gags

    λεπτομερεια,ειναι σε δωματιο κανονικο η' στην εντατικη? τοσο ασχημα χτυπατε?
     
  5. abhinda

    abhinda New Member

    Απάντηση: xeiropedes kai gags

    αυτα ειναι........
     
  6. spikehead

    spikehead Regular Member

    Ναι γενικότερα οι χειροπέδες είναι ξεπερασμένες.... εγώ έχω δικιά μου τεχνική!! Χρησιμοποιώ Tire-Ups (τους πλαστικούς ιμάντες που τους προσαρμόζεις σε ότι μεγεθος θέλεις και μετα για να λυθούν πρέπει να κοπούν με ψαλίδι)

    Στο κρεβάτι μου έχω κανει μια κατασκευή και δένω την sub μου χέρια πόδια από τις 4 γωνίες και δεν μπορεί να κουνηθεί καθόλου.

    Εκτός από το δέσιμο, επιβάλλεται το GAG και blindfold!

    Πρέπει να αρχίσω να της κλείνω και τα αυτιά!!!!   
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Ε, όχι και χειροπέδες, βρε παιδιά...το παλιό, καλό σκοινί είναι η απάντηση. Με λίγες γνώσεις (ΚΑΙ πάνω σε safety) και φαντασία, συνδυάζεις βίτσιο και τέχνη. Ίσως πιο απολαυστική (αλλά και πολύ αποτελεσματική) τεχνική είναι να μην χρησιμοποιηθεί κανένα υλικό πέρα από την εντολή.

    Όσο για το gag, μερικές φορές θέλουμε να μιλάει (σκούζει, παρακαλάει, ευχαριστεί, χρησιμοποιεί το στόμα για...άλλες δραστηριότητες), μερικές φορές όχι. Αυστηρά.
     
  8. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: xeiropedes kai gags


    Εξαιρετικό βίωμα, μιλώ εκ προσωπικής εμπειρίας..
    Δεν ήξερα από που θα μου έρθει, τι..!  


    Α, έρχομαι να διαφωνήσω.. γιατί όχι χειροπέδες...;

    Εγώ προ ετών, λύγισα το σίδερο από τη πλάτη ενός κρεββατιού
    που με είχε δεμένη με χειροπέδες ο Κυριαρχικός μου,
    ήταν τόση η λύσσα μου να λυθώ
    και αρκετά μεγάλη η ελευθερία κινήσεων που είχα κατα τ'άλλα..

    Εκείνος κάθησε σε μια πολυθρόνα παραπέρα
    και απολάμβανε να καταστρέφω με γδαρσίματα το κρεββάτι,
    μα πως με είχε κάνει έτσι και ήθελα τόσο πολύ να λυθώ εκείνη τη μέρα..!!    

    Με σχοινιά δε θα μπορούσε να γίνει αυτό φίλτατε Thanasis..!
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: xeiropedes kai gags

    Ορίστε, τώρα, πάλι ιδέες μου μπήκαν. Να είσαι δεμένη (με σκοινιά  ), με ένα ντίλντο από σκληρό υλικό στον πρωκτό, που να εξέχει. Με στραμμένα τα οπίσθια στα σίδερα του κρεβατιού.

    Και να πρέπει με το ντίλντο να χτυπήσεις το σίδερο και να το λυγίσεις. Αλλιώς...

    Εκεί να δεις απόλαυση ο Κύριος...

    ΥΓ. Έμπνευση...
     
  10. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: xeiropedes kai gags

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Γενικότερα εμένα δεν μου αρέσει καθόλου να χρησιμοποιώ δονιτάρια άλλα έτσι όπως το έθεσες έχει πολύ πλάκα! Αξίζει να το δοκιμάει κανείς!!  
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: xeiropedes kai gags

    Με δονητή θα είναι πιο απολαυστικό, αλλά πρέπει να βρεις από κατάλληλο υλικό και να είσαι και διατεθειμένος να τον θυσιάσεις στην διαδικασία.

    Αλλά, θα συμφωνήσω μαζί σου οτι αξίζει τον κόπο. Πολύ.   
     
  12. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: xeiropedes kai gags



    Φίλτατε Thanasis, αυτό γίνεται μόνο μετά από κατανάλωση ζοχών
    που με πειράζουν στο γαστρεντερικό..!

    (Ω, μα τι αηδής υπάνθρωπος που γίνομαι καμμιά φορά... αίσχος, χαχαχα)